Kariera

Obecnie poszukujemy

HFT71 Sp. z o.o. to jedna z prężnie rozwijających się firm na Dolnym Śląsku w obszarze szeroko rozumianego zdobienia odzieży. Początkowo naszą specjalizacją był haft jednak dzięki wysoce wykwalifikowanemu zespołowi pracowników udało nam się wdrożyć nowoczesne technologie takie jakie druk cyfrowy DTG, który wykonujemy za pomocą drukarki Kornit Avalanche HD6. Wraz z rozwojem firmy postanowiliśmy zbudować od podstaw dział sitodruku, który będzie mógł pracować na najnowszym sprzęcie jaki dostępny jest na rynku. Chcemy umożliwić zatrudnionym osobom pracę w jak najlepszych warunkach dlatego zapraszamy do współpracy w nowopowstałej hali, którą właśnie przygotowujemy w oparciu o najwyższe standardy.

Hala mieści się na ul. Kwiatkowskiego 12 (Panattoni Park Wrocław VIII).

Miejsce pracy: Wrocław

zakres obowiązków:

  • kompletowanie zamówień do produkcji
  • realizacja zleceń zgodnie z dokumentacją
  • obsługa skanera (MDE)
  • weryfikacja jakości towaru do produkcji
  • dbanie o czystość stanowiska pracy

Nasze oczekiwania:

  • pracowitość, zaangażowanie
  • sprawność manualna
  • duża dokładność i staranność
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne oraz pracy w zespole
  • dobra organizacja pracy

w zamian oferujemy:

  • system trzyzmianowy 6-14, 14-22, 22-6
  • umowę o pracę po miesiącu wdrażającym (pierwszy miesiąc – umowa zlecenia)
  • wynagrodzenie za nadgodziny w wysokości 150% stawki godzinowej
  • premie frekwencyjne w wysokości 215 zł brutto
  • premie weekendowe – 2 x dni weekendowe 173 brutto, 3 x dni weekendowe – 287zł brutto
  • karta MultiSport Active – ok 45zł, MultiSport Plus – ok 90zł
  • ubezpieczenie grupowe – ok 32zł

Jeśli spełniasz powyższe kryteria i zainteresowała Cię nasza oferta, wyślij nam swoje CV w tytule maila podając nazwę stanowiska. W dokumentach aplikacyjnych zawrzyj też klauzulę dotyczącą ochrony danych osobowych.

Pracuj w HFT71