Koszulki z nadrukiem na różne okazje

30.06.2020

Jeśli poszukujesz niebanalnego pomysłu na prezent lub po prostu interesują Cię naprawdę oryginalne, zdecydowanie niepowtarzalne ubrania, pomyśl o koszulce z nadrukiem. Sprawdzi się niezależnie od okazji, będąc doskonałym rozwiązaniem na co dzień i na imprezę. Jeśli planujesz prezent inny niż wszystkie dotąd, koszulka z zaprojektowanym przez Ciebie nadrukiem będzie z pewnością autentyczną niespodzianką dla obdarowanej osoby. Jak ją wykonać? Najprościej i najefektowniej metodą sitodruku.

Koszulki sportowe z własnym nadrukiem

Nadruk wykonywany na koszulkach metodą sitodruku to nie tylko znakomity efekt, ale i trwałość. Dlatego rozwiązanie to sprawdzi się także w przypadku wymagających i wyjątkowo intensywnie użytkowanych koszulek sportowych oraz innej odzieży sportowej. Zyskujemy pewność, że nadruk nie spierze się, że nie zaszkodzi mu wilgoć, ani słońce (nadruki są odporne na działanie promieniowania UV, dlatego nie blakną pod wpływem słońca). Nawet po wielokrotnym praniu nadruk na koszulce będzie wciąż prezentował się efektownie, nie tracąc nic na intensywności kolorów. Co więcej, nadruk metodą sitodruku możemy wykonać zarówno na standardowych koszulkach bawełnianych, jak i wykonanych ze specjalistycznych tkanin (koszulki termoaktywne).

Wykorzystując sitodruk, możemy przygotować swoją indywidualną koszulkę biegową lub koszulki na mecz dla całej drużyny. Sitodruk po prostu się opłaca – zarówno w przygotowaniu pojedynczej koszulki, jak i całej kolekcji.

Prezent urodzinowy z własnym nadrukiem

Ulubiony motyw, wzór nawiązujący do sportowych pasji, czy po prostu życzenia – to wszystko może znaleźć się na koszulce z nadrukiem, sprezentowanej bliskiej osobie z okazji urodzin. Sitodruk dostarcza niemal nieograniczonych możliwości w zakresie wykonywania odwzorowań. Kolory są intensywne i zasycone, a wysoka precyzja sitodruku pozwala nanosić na materiały nawet skomplikowane wzory, także w dużych rozmiarach. 

Koszulki na wieczór kawalerski

Koszulka dla pana młodego jako prezent, czy też koszulki dla wszystkich uczestników wieczoru kawalerskiego – w każdym przypadku koszulki z oryginalnym, zabawnym nadrukiem uczynią zabawę jeszcze lepszą. Wystarczy wybrać lub stworzyć śmieszny tekst bądź wzór, który zostanie nadrukowany na koszulkach i… ruszyć z kumplami w miasto. Koszulki przygotowane dla całej ekipy sprawią, że wieczór kawalerski pozostanie niezapomniany przez długi czas.

Prezent na Walentynki – koszulki z własnym projektem

Jak zaskoczyć swoją drugą połowę oryginalnym prezentem na Walentynki? Koszulki z nadrukiem lub haft komputerowy wykonany np. na bluzie może okazać się prawdziwym „strzałem w dziesiątkę”. Możemy stworzyć własny projekt nadruku lub sięgnąć po gotowe rozwiązania. Przygotowując wzór do nadruku, możemy skorzystać także z pomocy profesjonalistów, którzy to na podstawie naszych sugestii zaprojektują dla nas dowolny motyw.

Świetnym pomysłem na prezent walentynkowy będzie zestaw dwóch koszulek – dla niej i dla niego.

Koszulki z własnym nadrukiem Wrocław

Przygotowując koszulkę z autorskim nadrukiem, warto skorzystać z pomocy profesjonalistów. Firma HFT71 to gwarancja precyzji i najwyższej jakości nadruku. Szybki czas realizacji zlecenia przyda się z kolei w sytuacji, gdy na przygotowanie prezentu nie pozostaje dużo czasu. Problem z projektem motywu? Sztab doświadczonych i utalentowanych projektantów pomoże stworzyć nawet najbardziej wymagający nadruk.