Odzież reklamowa – wizytówki firmy na zamówienie

Odzież i dodatki to genialne nośniki reklamy. Jeśli tylko będą dobrej jakości, stylowe, a przy tym z firmowym nadrukiem wykonanym precyzyjnie i przy wykorzystaniu nowoczesnych technik, klienci z pewnością będą chcieli je nosić. W ten sposób marka może dotrzeć niemal wszędzie. Odzież reklamowa może stanowić także element roboczego stroju pracowników firmy. W każdym przypadku odzież z firmowym logo jest fantastycznym sposobem na promocję marki.

Odzież reklamowa – w jakim celu jest wykorzystywana

Odzież reklamowa może być wręczana uczestnikom firmowego eventu, szkolenia, czy branżowej konferencji. Taka odzież często stanowi także element stroju pracowników firmy, a dodatkowo może być upominkiem reklamowym wręczanym klientom, czy kontrahentom z różnych okazji. W każdym przypadku rolą odzieży reklamowej jest wypromowanie działalności firmy, zaznajomienie otoczenia z firmowym logo i sprawienie, aby marka została zapamiętana, a przy tym – wraz z osobami noszącymi odzież – dotarła w jak najwięcej miejsc.

Zatem wydaje się, że przepis na skuteczną promocję jest całkiem prosty – odzież + wysokiej jakości nadruk.

Jaką odzież reklamową wybrać?

Możliwości jest naprawdę wiele, a wybór odzieży reklamowej pozwala dostosować rozwiązanie np. do charakteru działalności firmy, preferencji klientów, czy kwestii praktycznych, związanych z zaopatrzeniem pracowników w konkretne elementy stroju pracowniczego. Z pewnością wśród najpopularniejszych, najchętniej noszonych przez obdarowane osoby, a zatem i najskuteczniejszych w promowaniu marki, znajdziemy koszulki, czapki oraz bluzy.

Koszulki z nadrukiem

Koszulki, jako gadżet reklamowy, to już niemal klasyka. Sprawdzają się w każdym przypadku. Co więcej, wśród samych koszulek mamy do wyboru standardowe t-shirty, koszulki sportowe, czy bardziej eleganckie koszulki polo. Warto w tym miejscu dodać, że w przypadku koszulek polo polecanym rozwiązaniem będzie haft komputerowy zamiast nadruku – odwzorowany motyw lepiej sprawdzi się w przypadku grubszej tkaniny i będzie prezentował się naprawdę elegancko.

Nadruk na koszulkach wykonywany jest techniką sitodruku, która pozwala odwzorować dowolny motyw, przy zachowaniu wysokiej precyzji i nasycenia barw. Nadruk prezentuje się estetycznie, a przy tym jest trwały, odporny na pranie oraz blaknięcie.

Czapki z haftem

Haft komputerowy sprawdzi się także w przypadku czapek. Te z daszkiem to gadżet reklamowy, bez którego wiele osób nie wyobraża sobie kampanii promocyjnych. Logo naniesione na czapkę jest doskonale widoczne i od razu zauważalne.

Bluzy z logo firmy

Logo firmy może zostać naniesione także na bluzy – te sprawdzą się w chłodniejsze dni. Technika nanoszenia wzorów jest tutaj dowolna. Może to być nadruk wykonany metodą sitodruku, jak i haft komputerowy.

Odzież reklamowa – gdzie zamówić?

Zamawiając odzież reklamową, warto sięgnąć po rozwiązania dostarczane przez profesjonalistów z doświadczeniem. Wtedy możemy liczyć na wysoką jakość realizacji, szybki termin wykonania zlecenia, jak i pomoc w zaprojektowaniu wzoru, jaki znajdzie się na odzieży.

Odzież reklamowa Wrocław

HFT71 to firma z bogatym doświadczeniem i pasją. Dlatego nie boimy się największych wyzwań. Przygotowujemy odzież reklamową idealnie dopasowaną do oczekiwań naszych Klientów. Zapraszamy!

Udostępnij na swojej platformie

To może Cię zainteresować

Przejdź do góry