Dropshipping

Dropshiping

Jesteś właścicielem marki odzieżowej lub sklepu internetowego? A może dopiero planujesz otworzyć swój sklep lub zająć się sprzedażą tekstyliów na aukcjach internetowych? Nie chcesz zbyt wiele inwestować w utrzymanie swojego magazynu? Zdecyduj się na efektywny i wygodny proces zamawiania i wysyłania swoich produktów — wybierz naszą ofertę dropshippingu odzieży.

Dzięki usłudze dropshippingu proces wysyłki Twoich produktów przeniesiesz na HFT71 — swojego dostawcę. Ty zajmiesz się zbieraniem zamówień, kontaktem z klientami, rozwijaniem swojego biznesu oraz kreowaniem wizerunku marki, my zaś produkcją i obsługą wysyłki Twoich towarów. Dla Twojej firmy będziemy przygotowywać taką ilość tekstyliów, której akurat w danym momencie będziesz potrzebować. Dzięki temu ograniczysz koszta związanie z magazynowaniem oraz transportem. Zamówienie na dany towar będziesz mógł złożyć dopiero w momencie otrzymania wpłaty od kontrahenta, co pozwoli ci uniknąć inwestowania dużych sum bez pewności, że klient zdecyduje się na odbiór produktów.

Nadal zastanawiasz się nad tym, dlaczego warto zdecydować się na dropshipping odzieżowy? A może szukasz partnera, który zaoferuje Ci naprawdę korzystne warunki współpracy, jakość i terminowość produkcji? Wybierając HFT71 oraz naszą ofertę dropshippingu odzieżowego, będziesz mógł zapomnieć o obowiązkach związanych z pakowaniem, ewidencjonowaniem oraz wysyłaniem towaru, zaś wysiłki skoncentrujesz na innych aspektach swojego biznesu. Jeśli chcesz oszczędzić czas oraz środki, sprawdź naszą ofertę.