Inne usługi

Inne usługi

Zobacz też resztę naszych usług dostępnych w zakładce Usługi

Z myślą o kompleksowej obsłudze naszych klientów przygotowaliśmy ofertę, dzięki której każde zamówienia możemy zrealizować na miejscu bez konieczności korzystania z usług dodatkowych pośredników. W naszej wrocławskiej szwalni, nie tylko produkujemy produkujemy odzież, znaczymy ją lub zdobimy techniką wybraną przez klienta — ale oferujemy szereg świadczeń jeszcze przed rozpoczęciem produkcji lub po jej zakończeniu. Pozwala to usprawnić oraz przyśpieszyć proces działania oraz idealnie dostosować się do potrzeb klienta.

Na nasze wsparcie możesz liczyć na każdym etapie produkcji. Potrzebujesz projektu lub wizualizacji odzieży, którą chcesz stworzyć? Możesz liczyć na doświadczenie specjalistów z naszego zespołu, m.in. z biura projektowego.

Wyprodukowałeś już z nami ubrania? Chcesz by zostały oznaczone i zapakowane? Skorzystaj z naszej oferty etykietowania zamówionych produktów. Zdajemy sobie sprawę, jak istotna jest dla Ciebie jakość oraz czas realizacji zamówienia. Dlatego po finalizacji zlecenia, produkty możemy opatrzyć zawieszkami, kodem kreskowym lub w inny wybrany sposób oznaczyć np. rozmiar poszczególnych ubrań. Odzież możemy też dla Ciebie zafoliować oraz zapakować pojedynczo lub zbiorczo. Przygotuj razem z nami swój towar do wysyłki lub transportu i wystawienia go na rynek.

Jeżeli szukasz miejsca, gdzie Twoje zamówienie mogłoby być prawidłowo i bezpiecznie przechowywane, spraw naszą ofertę magazynowania krótko- lub długoterminowego. Prowadzimy ewidencję towarów oraz na życzenia klienta możemy zająć się również wysyłką detaliczną.