Odzież reklamowa

Szykujesz profesjonalne stoisko na targi, a może zależy Ci na promocji podczas wewnętrznego wydarzenia w firmie? Pragniesz przykuć uwagę odzieżą wykorzystaną jako gadżet reklamowy?

Jeżeli chcesz zamówić gadżety, które będą reklamować Twoje produkty lub usługi, rozważ stworzenie oznakowanej odzieży dla swojej marki. T-shirty, czapki lub torby z logiem oraz claimem Twojej firmy to świetny sposób na marketing. Pracownicy ubrani w reklamową odzież podczas firmowego eventu współtworzyć będą spójny obraz Twojej firmy oraz sprawią, że identyfikacja wizualna Twojego brandu zostanie na dłużej zapamiętana.

Ubrania reklamowe

To również świetny pomysł na to, jak sprawić, by nazwa oraz logotyp Twojej firmy były obecne w przestrzeni wizualnej jeszcze długo po zakończeniu promocyjnego wydarzenia. Wręczając odzież reklamową osobom zainteresowanym firmą, sprawisz, że o Twojej ofercie przypomną sobie, zakładając na co dzień reklamowy T-shirt czy używając promocyjnej torby. Dobierając grafikę lub napis, które ozdobią reklamowe tekstylia, zdecyduj się więc na formę, która zachęcać będzie do założenia ubrania. Pamiętaj, że przekaz nie może być nachalny, ma za to towarzyszyć noszącym Twoją odzież każdego dnia.

Zadbaj o wykonanie nadruku lub haftu na tekstyliach, wybierz trwałe metody znakowania, takie jak sitodruk lub haft komputerowy oraz tkaniny przyjazne skórze i środowisku materiały. Jeżeli chcesz zamówić mniejszą ilość tekstyliów lub wprowadzić wśród nich duże zróżnicowanie projektowe, wybierz druk cyfrowy DTG. Wysokiej jakości odzież reklamowa będzie budować obraz Twojego brandu. Postaw na ciekawy projekt. Stwórz hasła dopasowane do okoliczności, które uzupełnią logotyp. Niech zamówienie będzie przemyślane. Jeżeli nie masz pomysłu na grafikę lub projekt, możesz skorzystać z usług naszych specjalistów i grafików, którzy podpowiedzą Ci, które gadżety tekstylne najlepiej sprawdzą się podczas Twojego wydarzenia.

Sprawdź dotychczasowe realizacje HFT71. Zobacz gadżety odzieżowe, które stworzyliśmy dla marek, z którymi już współpracujemy.