Projektowanie odzieży

Projektowanie

Chciałbyś zamówić koszulki z nadrukiem, rozważasz wyprodukowanie oznakowanej odzieży dla swojej marki lub wykonanie haftu na tekstyliach dla swojego brandu? Szukasz producenta odzieży firmowej? A może potrzebujesz profesjonalistów, którzy przygotują digitalne wykroje i szablony dla Twojej marki odzieżowej? Nie dysponujesz jeszcze projektem? Zwróć się do naszych grafików.

Przedstaw nam swoją wizję, my zaś stworzymy odpowiednie szablony, które następnie naniesiemy na wybrane przez Ciebie tekstylia. Oferujemy produkcję odzieżową od podstaw. Począwszy od projektu graficznego przez tworzenie szablonów konstrukcyjnych po krojenie, szycie i zdobienie oraz pakowanie i transport do klienta. Posiadamy ogromną bazę gotowych krojów zróżnicowanych typów ubrań. Jesteśmy jednak również gotowi na wyzwania, jeżeli potrzebujesz pomocy przy tworzeniu zindywidualizowanych linii odzieżowych. Zajmujemy się projektowaniem wykrojów, dostarczamy naszym klientom szablony odzieżowe w formie elektronicznej. Przygotowywane cyfrowo wykroje można wygodnie przechowywać i w razie potrzeby ponownie wdrożyć do produkcji.

Służymy pomocą również przy projektowaniu haftów. Wzór powinien być odpowiednio wykonany w zależności od wybranej techniki nadruku oraz zoptymalizowany w zależności od szczegółowości danej grafiki. Haft sprawdza się doskonale zarówno w przypadku zamówień na odzież firmową, bardzo dobrze prezentuje się na koszulkach polo, polarach, bluzach, czapkach, jak również na firmowych tekstyliach, takich jak torby czy plecaki. Nasza szwalnia reklamowa zajmuje się również projektowaniem nadruków wykonywanych następnie w różnorodnych technikach — sitodruku, sublimacji lub np. jako druk cyfrowy czy tampodruk.