Realizacje

Szyciem ubrań zajmujemy się od kilkunastu lat: zarówno produkcją odzieży firmowej i reklamowej, jak i szyciem oraz znaczeniem tekstyliów na zamówienie. Trzymamy rękę na pulsie — śledzimy zmieniające się trendy, oraz inwestujemy w najnowsze, dostępne na rynku technologie szycia i zdobienia odzieży. Z początku naszą pasją i wyróżnikiem było zdobienie czapek haftem komputerowym, dziś wiedza i umiejętności pozwalają nam odpowiadać o zróżnicowane potrzeby klientów. W naszej ofercie znaleźć można naprawdę wiele technik produkcji i znaczenia ubrań — od szycia, digitalizacji projektów przez sitodruk, haft komputerowy po laserowe wykończenia i grawery — a wciąż poszukujemy nowych rozwiązań! Zanim zdecydujesz się złożyć zamówienie, pomożemy Ci wybrać rozwiązania odpowiednie dla odzieży, którą chcesz uszyć lub oznaczyć.

Wyróżnij się dzięki swoim tekstyliom, znajdź swój styl, przeglądając nasze zrealizowane projekty.

Jeżeli chcesz stworzyć linię produktów odzieżowych, zamówić jeden z gotowych projektów z naszego katalogu lub profesjonalnie oznaczyć swoje tekstylia — zapraszamy do zapoznania się z wybranymi realizacjami.

Jesteś ciekawy naszych projektów? A może interesuje Cię również zaplecze naszych realizacji? Uchylamy rąbka tajemnicy. Jesteśmy dumni nie tylko z wykonanych zamówień, ale również z naszego parku technologicznego oraz warunków pracy. Wiemy, że doskonałej jakości sprzęt to połowa sukcesu, dlatego możemy pochwalić się najnowocześniejszymi automatami hafciarskimi: Barudan, SWF oraz Happy. Nasza firma wyposażona jest w automaty sitodrukarskie marki MHM oraz tunele suszące firmy Tesoma. Jesteśmy pierwszą firmą w Polsce i drugą w Europie, która posiada najwyższej jakości cyfrową drukarkę DTG KORNIT AVALANCHE HD6.

Naszym atutem jest też nowoczesne biuro projektowe, a przede wszystkim ludzie, zaangażowani pracownicy, doświadczeni projektanci i graficy. Wyróżnia nas nie tylko jakość produktów i wykonywanych znaczeń, ale również precyzja i czas realizacji oraz konkurencyjne cenny. Każde zlecenie to dla nas nowe wyzwanie oraz wsłuchiwanie się w oczekiwania klienta. Zajrzyj go galerii, przekonaj się, jak pracujemy i dołącz do grona firm, z którymi współpracujemy.