Biuro Projektowe

Biuro Projektowe

Szukasz biura, które Twój pomysł odzieżowy wyrazi w formie profesjonalnego projektu, a może chciałbyś skorzystać z gotowych wzorów haftu komputerowego? Chcesz współpracować z grafikami, którzy na co dzień zajmują się projektowaniem haftów? Z projektantami z doświadczeniem, którzy stworzą dla Ciebie wzór hafciarski? A może potrzebujesz firmy, która dzięki specjalistycznym programom hafciarskim zdigitalizuje Twoją koncepcję nadruku lub loga?

HFT71 to nie tylko lider w wykonywaniu zamówień, ale również w projektowaniu wzorów hafciarskich. Dzięki połączeniu wszystkich faz procesu — od momentu projektowania haftu po jego naszycie na produkt — sprawnie przebiega realizacja zamówienia, zaś nasi specjaliści służą radą na każdym etapie zlecenia. 

W studiu graficznym używamy najnowocześniejszego programu do projektowania haftów, czyli systemu Wilcom, a zespół HFT71 może pochwalić się naprawdę sporym doświadczeniem. Nasi dyplomowani plastycy w branży zaczęli działać, nim jeszcze proces wszedł w erę cyfrową. Dzięki profesjonalnemu oprogramowaniu Wilcom oraz liczbie projektów wykonanych przez naszych grafików wzrasta tempo i efektywność wykonywania haftów oraz ozdób na tekstyliach.

Jeśli interesuje cię projektowanie haftów lub chcesz tylko przerobić swój wzór lub logo, zgłoś się do nas. Możemy przenieść Twoje logo na czapki lub odzieży. Wystarczy, że prześlesz nam plik w formacie wektorowym, nasi projektanci przekształcą Twój pomysł w komputerowym programie hafciarskim, a Ty po otrzymaniu wizualizacji zatwierdzisz wzór do produkcji. Jeżeli nie dysponujesz jeszcze plikiem w odpowiednim formacie, wyślij nam zapytanie dotyczące projektowania wzorów hafciarskich. Jesteś ciekaw naszych wzorców i projektów haftu? Sprawdź naszą zakładkę Realizacje.