Dodatki odzieżowe

Zawieszki kartonowe

Przywieszki kartonowe spełniające różne funkcje w procesie znakowania odzieży i akcesoriów, ale przede wszystkim funkcję informacyjną, ale także ozdobną. Stają się często swoistą wizytówką firmy w momencie pierwszego kontaktu z wyrobem danego producenta. Jesteśmy w stanie zaoferować etykiety drukowane na wysoko gatunkowych kartonach o różnej gramaturze i rodzajach wykończenia. Mogą być zadrukowane jedno lub dwustronnie, powlekane folią matową lub błyszczącą, czy nawet lakierowane.

Etykiety samoprzylepne

Naklejki to jedna z podstawowych i najwygodniejszych metod umieszczania informacji o produkcie. Taki sposób konfekcjonowania pozwala na zamieszczenie dowolnych informacji na różnego rodzaju tworzywie samoprzylepnym. Oferujemy wykonanie etykiet zawierających: nazwę wyrobu, skład surowcowy, rozmiar, sposób konserwacji, kod kreskowy czy nazwę i logo producenta.

Elastomery PCV

Elastomer to stosunkowo nowy materiał wykorzystywany w branży reklamowej. Pozwala na wykonanie różnego rodzaju produktów w technologii 3D właściwie każdego projektu, który nie posiada przejść tonalnych. Jest świetnym sposobem na wykonanie dość trwałego produktu z logo firmy. W naszej ofercie znajdują się wyroby takie jak: naszywki, breloki, magnesy czy opaski na rękę.

Skórki

Coraz częściej wykorzystywanym materiałem do tworzenia wszywek i emblematów staje się skóra i produkty skóro podobne. Etykiety skórzane dodają produktom elegancji i szlachetności. Oferujemy usługę wykonania wszywek wycinanych i grawerowanych laserowego w skórze i materiałach skóropodobnych o różnych wielkościach i kształtach, wg projektu klienta.

Termodżety / Hot Fix

Specyficznym sposobem ozdabiania odzieży i akcesoriów jest użycie tzw. termodżetów. Dzięki nim można uzyskać elegancki motyw dekoracyjny. Oferujemy klientom możliwość umieszczenia termo przylepnych elementów o różnych kształtach, kolorach i gramaturach na wybranym przez klienta produkcie i wg jego projektu.

Taśmy

Taśmy są świetnym sposobem na spersonalizowanie własnej marki produktów. Są wykonywane metodą sublimacji i termo transferu na różnego rodzaju tasiemkach, głównie bawełnianych i satynowych ze względu na zastosowanie w branży odzieżowej. Głównie znajdują zastosowanie jako tzw. smycze na klucze lub identyfikatory mogą tak że, służyć jako zakładki w kalendarzach czy notatnikach, ale równie dobrze –zdobią odzież, czapki, torby, czy plecaki.

RUBBER PRINT

Gumy drukowane zazwyczaj znajdują zastosowanie przy produkcji bielizny lub odzieży elastycznej, jak szelki. Polecane są tym wszystkim, którzy chcą trwale spersonalizować dany produkt przy niezbyt dużym koszcie. Oferujemy wykonanie gum na zamówienie zgodnie z indywidualnym zamówieniem klienta. Nadruk może być wykonany w technologii sublimacji w pełnej palecie Pantone C oraz metodą hot Stamp. Wykonujemy również gumy szelko żakardowe z dowolną grafiką i dowolnych kolorach.