Druk cyfrowy DTG – nowoczesne nadruki

Hft71 to miejsce, gdzie znajdziesz szeroki wybór nadruków na własne produkty – od bardziej tradycyjnych metod, po najnowsze zdobycze techniki. Najważniejsza jest dla nas jakość oraz szybka realizacja zamówienia, dlatego wciąż inwestujemy w nasz rozwój. Jednym z najnowocześniejszych rozwiązań w naszej ofercie jest druk cyfrowy DTG.

Zobacz, dlaczego warto zdecydować się na tę metodę druku.

 

Jak wykonujemy nadruk metodą DTG?

Warto zrozumieć proces samego drukowania cyfrowego DTG. Skrót pochodzi od określenia Direct To Garment, co oznacza druk bezpośrednio na danej tkaninie. Materiał jest wprowadzany do drukarki na specjalnej podkładce, a ta wykonuje nadruk według dostarczonego wcześniej wzoru w cyfrowej formie. Po uzyskaniu wzoru na tkaninie nasi pracownicy umieszczają ją w specjalnej prasie, by wgrzać w nią obraz.

 

Innowacyjna metoda w Hft71 – druk cyfrowy DTG

Technika druku cyfrowego DTG jest stosunkowo nowa i nie zawsze dostępna w standardowych drukarniach. Wymaga specjalistycznego i nowoczesnego sprzętu, jakim jest drukarka. W pracowni Hft71 wykorzystujemy pierwszą w Polsce i drugą w Europie drukarkę DTG Kornit Avalanche HD6. Stawiamy na nowe, efektywne rozwiązania. Urządzenie wykorzystuje innowacyjny atrament NeoPigment Rapid, dzięki czemu nasze nadruki cyfrowe są bardzo odporne na zniszczenie podczas prania.

Kornit Avalanche HD6 umożliwia nam wykonanie nadruku w wysokiej rozdzielczości 1200 DPI, a także skorzystanie z bogatej palety barw: CMYK, czerwony, zielony i biały. Dbamy także o naszą planetę – dzięki DTG proces produkcji nadruku jest przyjazny środowisku.

 

Dlaczego warto zdecydować się na druk cyfrowy DTG?

Innowacyjność to nie tylko słowa – dzięki technice DTG nasza firma oferuje nadruki w nowej jakości. Co dokładnie zyskujesz, decydując się na druk cyfrowy od Hft71?

Przepuszczalność materiału

Obróbka cyfrowa

Precyzję wykonania

Czas realizacji

Pełen, głęboki kolor

Druk cyfrowy umożliwia oddanie każdego detalu dostarczonego projektu, niczym fotografia. Wspomniany wcześniej NeoPigment Rapid gwarantuje żywe barwy, dzięki czemu nawet nadruk zdjęć na odzieży nie stanowi dla nas wyzwania. Daje pole do popisu w kwestii modyfikowania projektu i skalowania nadruków. Drukując techniką DTG na koszulce, zapewniamy jej przewiewność. Naniesiony wzór nie jest kolejną naklejoną na materiale warstwą. Nie musimy przygotować specjalnej matrycy pod konkretny projekt. Dzięki temu czas wykonania nadruku jest znacznie krótszy. Jeśli chcesz stworzyć w Hft71 pojedyncze lub krótkie serie wzorów, wybierz właśnie druk cyfrowy DTG

Co więcej, ta metoda redukuje koszta przygotowania formy drukowej. Nie trzeba tworzyć klisz, matryc lub sit, jak w przypadku innych technik. Druk DTG doskonale sprawdzi się zarówno na ciemnych, jak i nieskazitelnie białych ubraniach. Sprawdź innowacyjną i efektywną technologię, dzięki której oferta Hft71 wyróżnia się wśród innych!

W celu zapoznania się ze szczegółami oferty porozmawiaj z naszym konsultantem