Magazynowanie odzieży

Magazynowanie i przechowywanie odzieży

Niezależnie od tego czy swoje projekty dystrybuujesz stacjonarnie czy prowadzisz internetowy sklep odzieżowy, niezależnie od tego czy zamawiasz u nas serie ubrań firmowych lub zlecasz nam wykończenie tekstyliów reklamowych — potrzebujesz miejsca, gdzie mógłbyś przechowywać swoje produkty.

Jeżeli jeśli jesteś zainteresowany magazynowaniem odzieży, szukasz powierzchni, gdzie Twoje tekstylia mogłoby być prawidłowo i bezpiecznie przechowywane, w naszej ofercie znajdziesz opcje krótko- i długoterminowego magazynowania ubrań.

Nasze doświadczenie w branży szwalniczej pozwala nam zaoferować każdemu z klientów kompleksowe usług krawieckie i postprodukcyjne. Możesz nie tylko złożyć u nas zamówienie na uszycie, przeszycie lub wykończenie swoich ubrań, zdecydować się na znakowanie produktów jedną z wielu dostępnych technik — od sitodruku przez haft komputerowy po laserowe wykończenia i grawery — ale również zlecić nam opiekę nad swoimi tekstyliami po zakończeniu produkcji.

Udostępniane naszym klientom powierzchnie magazynowe, to nie tylko miejsce, gdzie Twoje zamówienie będzie odpowiednio składowane, ale również punkt, z którego Twoje tekstylia mogą być dystrybuowane. Prócz magazynowania ubrań oferujemy dodatkowe, niezbędne w branży odzieżowej usługi — prowadzimy ewidencję towarów, zajmujemy się również wysyłką detaliczną. Jeżeli wolisz sam zajmować się magazynowaniem odzieży, możesz zdecydować się na usługę krótkoterminowego składowania odzieży, tak by zamówienie zostało przekazane w dogodnym dla Ciebie terminie.