Metki – wszywki odzieżowe na ubrania

Metki odzieżowe to ważny element, na który warto zwrócić uwagę przy produkcji odzieży oraz akcesoriów do niej. Przede wszystkim pozwalają na podniesienie prestiżu wykonywanych produktów, nadać im bardziej indywidualnego i oryginalnego charakteru. To zawsze zwiększa wartość ubrań i czyni je atrakcyjniejszymi wizualnie dla odbiorcy. Co więcej, zwiększa także wartość produktu w stosunku do innych podobnych dostępnych na rynku.

W Hft71 oferujemy produkcję kilku rodzajów metek odzieżowych – zobacz, która jest dla Ciebie najlepsza!

 

Metki odzieżowe żakardowe – trwałość i elegancja

Jednym z najczęściej wybieranych przez naszych klientów wariantów są metki żakardowe. Nazywane również tkanymi (z uwagi na technikę ich wykonania), stanowią doskonały dodatek i sposób na konfekcję odzieży. Świetnie sprawdzą się naszyte na czapki czy torby. W Hft71 oferujemy metki żakardowe w dowolnym rozmiarze, kształcie i w szerokiej palecie kolorów (w zależności od techniki tkackiej).

Gwarantujemy także wybór w kwestii wykończenia – zrealizujemy metki odzieżowe z zawijanymi brzegami, zaprasowane w pół, w formie wieszaka np. do zamka błyskawicznego, a także podklejanie taśmą samoprzylepną lub wycinane laserem. Tkane metki to symbol elegancji połączonej z trwałością.

 

Metki odzieżowe drukowane termotransferowe

Drukowanie techniką termo transferu jest najczęściej wykorzystywane przy produkcji wszywek pielęgnacyjnych. Są one również tańsze niż etykiety tkane. Technologia ta pozwala na stworzenie krótkich serii w szybkim czasie. Minusem mogą być jedynie szerokość, dość ściśle określona oraz ograniczony zakres kolorów.

Metka pielęgnacyjna jest nieodzownym elementem każdej odzieży. To z niej użytkownik dowie się jak dbać o ubranie. Najczęściej tworzy się je przy użyciu metek termotransferowych. Oferujemy produkcję wszywek pielęgnacyjnych, na których znajdzie się m.in. skład surowcowy, przepis prania, rozmiar lub kody kreskowe. Metki odzieżowe termotransferowe są szybsze w realizacji i tańsze niż żakardowe – sprawdź naszą ofertę i zobacz, jak szybko wykonamy dany projekt.

 

Metki odzieżowe drukowane hot-stampingowe

Hot-stamping to metoda drukowania, w której w metki odzieżowe są wytłaczane na gorąco wzory przy użyciu stempli i matryc. Oferujemy wykonanie nadruków metodą hot-stampingową dla metek odzieżowych – ta technika sprawdzi się zwłaszcza przy metkach wewnętrznych.

Metoda hot-stamping w produkcji metek odzieżowych jest najczęściej stosowana przy różnorodnych i szczegółowych grafikach, np. z logo producenta. Termodrukowane metki wytrzymują dużą liczbę prań, dzięki czemu wzór lub napisy pozostaną widoczne przez długi czas. Jest to jednak dość kosztowny sposób znakowania odzieży.W Hft71 wykonujemy metki hot-stampingowe z rozmiarami oraz pielęgnacyjne (skład, przepis prania). Doceniamy różnorodność, dlatego oferujemy możliwość druku wielojęzycznego i w wielu kolorach.

 

Metki odzieżowe drukowane sublimacyjne

Metki wykonywane metodą sublimacji pozwalają na wykorzystanie wielokolorowych projektów, zawierających. Druk metodą sublimacji sprawdzi się, jeśli chcesz stworzyć metkę na jasnym, poliestrowym materiale. Są bardzo trwałe i delikatne w dotyku właśnie za sprawą taśmy poliestrowej.

Nadruk powstaje w wyniku procesu chemicznego, gdy wzór wnika w struktury materiału – dzięki temu metki odzieżowe drukowane techniką sublimacji wytrzymają wiele prań. Nadruk nie jest także wyczuwalny w dotyku. W Hft71 realizujemy projekty wielokolorowe, m.in. zawierające gradient lub bardzo drobne elementy wymagające precyzji. Nasza oferta przewiduje druk w bogatej palecie kolorów i dowolnym wzorze. Oferujemy także różne wykończenia: zaprasowane końce (również niesymetrycznie), wieszak i wiele innych. Możey wykonać dla Ciebie metki ze szczegółowymi logotypami o różnorakich kolorach i różnych wykończeniach (zaprasowane końce, niesymetrycznie zaprasowane końce, wieszak, itp.). Poznaj szczegóły naszej oferty!

W celu zapoznania się ze szczegółami oferty porozmawiaj z naszym konsultantem