Digitalizacja projektów

Digitalizacja

Współpraca z Hft71 to szereg korzyści od początku do końca realizacji Twojego projektu. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz profesjonalne rozwiązania pozwalające na stworzenie wzorca dla Twoich odzieżowych realizacji na podstawie koncepcji w dowolnej formie – szkic, rysunek, szablon krawiecki lub zdjęcie. Jeśli posiadasz już zdigitalizowany projekt kolekcji ubrań swojej marki, czy też odzieży reklamowej dla firmy – doskonale. Wystarczy, że nam go prześlesz. Jeśli nie dysponujesz takim rozwiązaniem – nasz zespól specjalistów wszystkim się zajmie. Wystarczy wspomniana wcześniej fotografia, szkic, czy po prostu pomysł, który zwizualizujemy.

Jak przebiega proces digitalizacji? Nasi projektanci wprowadzają otrzymany materiał do specjalistycznego programu komputerowego. Uwzględniając przewidziane parametry projektu oraz zachowując kształty i elementy prototypu, tworzą digitalny obraz. To właśnie ta forma obrazu umożliwia dalsze modelowanie i dostosowywanie wzorca oraz poddanie projektu procesowi stopniowania – tworzenia dodatkowych rozmiarów. Wprowadzanie zmian w wielkości odzieży przy zachowaniu kształtu pierwotnego projektu, a także wszelkich korekt i poprawek jest tutaj nie tylko proste, ale i szybkie w realizacji. Digitalny wzór sprawia, że rozmiary są zawsze perfekcyjnie dopasowane, a odzież niezmiennie dobrze się układa.

Decydując się na współpracę z Hft71, zyskujesz nie tylko zdigitalizowany projekt, ale i możliwość jego archiwizacji. W dowolnym momencie możesz ponownie skorzystać z przechowywanych w formie elektronicznej krojów i szablonów lub zmodyfikować je i szybko stworzyć nową kolekcję ubrań swojej marki. Zapraszamy do współpracy!