Projektowanie odzieży

Projektowanie

Chcesz zamówić koszulki z nadrukiem dla swojej firmy? Rozważasz wyprodukowanie oznakowanej odzieży lub wykonanie haftu na tekstyliach dla swojego brandu? Szukasz producenta odzieży firmowej? A może potrzebujesz profesjonalistów, którzy przygotują cyfrowe wykroje i szablony dla Twojej marki odzieżowej? Nie dysponujesz jeszcze projektem? Zwróć się więc do naszych grafików.

Projektowanie odzieży to część naszej działalności, którą z powodzeniem realizujemy od lat, spełniając oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Jeśli masz pomysł, przedstaw nam go. Jeśli potrzebujesz inspiracji, profesjonalnie doradzimy w opracowaniu koncepcji. W każdym przypadku stworzymy odpowiednie szablony, które następnie naniesiemy na wybrane przez Ciebie tekstylia. Zawsze jesteśmy gotowi na wyzwania!

Twojej firmie proponujemy projektowanie i produkcję ubrań od podstaw, zawsze dopasowaną do indywidualnych oczekiwań. Przygotowujemy krótkie, limitowane kolekcje odzieży, jak i duże zamówienia. Projektujemy ubrania, tworzymy szablony konstrukcyjne, kroimy, szyjemy, zdobimy, zapewniamy pakowanie gotowych ubrań i ich transport do Klienta. Działamy szybko, profesjonalnie i zdecydowanie kompleksowo. Dzięki temu Ty oszczędzasz zarówno pieniądze, jak i cenny czas. Nasza szwalnia reklamowa oferuje projektowanie ubrań z nadrukami wykonywanymi następnie w różnorodnych technikach – sitodruku, sublimacji, druku cyfrowego czy tampodruku. Jaką technikę wybrać? Doradzimy.

Interesuje Cię projektowanie haftów?Jesteś więc we właściwym miejscu. Haft sprawdza się doskonale zarówno w przypadku odzieży firmowej – bardzo dobrze prezentuje się na koszulkach polo, polarach, bluzach, czapkach – jak również na firmowych tekstyliach, takich jak torby czy plecaki. Przygotujemy dla Twojej firmy projekt haftu, a następnie naniesiemy go na wybraną odzież lub tekstylia. Wybierz nasze sprawdzone rozwiązania!