Projektowanie haftów i nadruków

Biuro projektowe

Nasze biuro projektowe to zespół utalentowanych profesjonalistów z bogatym doświadczeniem w zakresie projektowania odzieży, wzorów haftów i nadruków. Nie boimy się wyzwań, a każde zlecenie realizujemy z najwyższą starannością i pełnym zaangażowaniem. W ten sposób wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów – firm odzieżowych, reklamowych oraz innych odbiorców biznesowych, którzy są zainteresowani oryginalnym projektami lub kompleksową realizacją przedstawionych przez nich pomysłów.

Projektowanie wzorów hafciarskich

Jeśli Twoja firma poszukuje biura, które umożliwi realizację autorskiej kolekcji lub chcesz skorzystać z gotowych wzorów haftu komputerowego, zapraszamy do współpracy. Nasi graficy na co dzień zajmują się projektowaniem haftów, dlatego stworzą dla Twojej marki, czy kampanii promocyjnej dowolny wzór hafciarski. A jeśli masz konkretną koncepcję wzoru lub chcesz nanieść na odzież firmowe logo, nasz zespół, dzięki specjalistycznym programom hafciarskim, zdigitalizuje Twoją koncepcję odpowiednio i przedstawi w formie haftu komputerowego lub nadruku.

Kompleksowa usługa

Nasze doświadczenie, kompetencje oraz nowoczesne zaplecze technologiczne (używamy najnowocześniejszego programu do projektowania haftów, czyli systemu Wilcom) pozwoliły nam zająć wysoką pozycję w projektowaniu wzorów hafciarskich. Działamy kompleksowo – od projektowania haftu po jego naszycie na produkt. Każdy etap realizacji zamówienia przebiega szybko i sprawnie, ponieważ szanujemy czas naszych Klientów.

Skontaktuj się z nami

Jeśli profesjonalne projektowanie haftów jest tym, czego potrzebujesz w swojej działalności, zapraszamy do skorzystania z usług naszego biura. Wystarczy, że prześlesz nam plik w formacie wektorowym. Jeżeli nie dysponujesz jeszcze plikiem w odpowiednim formacie, wyślij nam zapytanie dotyczące projektowania wzorów hafciarskich. Zachęcamy również, aby poznać nasze Realizacje