Konfekcjonowanie i pakowanie

Konfekcjonowanie odzieży

Współpraca z HFT71 to dla Twojej firmy zdecydowana wygoda oraz realna oszczędność czasu i pieniędzy. Przygotowaliśmy kompleksową ofertę, która obejmuje nie tylko projekt wykrojów tekstyliów, produkcję, finalne zdobienie i wykończenie odzieży, ale i magazynowanie oraz dystrybucję towaru. Całość dopełnia precyzyjne i kompletne konfekcjonowanie odzieży – zawsze na podstawie indywidualnych wymagań Klienta. Dzięki temu cały proces realizacji zamówienia przebiega niezwykle sprawnie i szybko. Proponujemy więc usługę, która w pełni odpowie na Twoje oczekiwania. Zapraszamy do współpracy!

Pakowanie odzieży

Po zakończeniu procesu produkcyjnego przygotujemy Twój towar do transportu. Staranne porcjowanie, pakowanie (pojedyncze i zbiorcze) i etykietowanie sprawi, że towar będzie kompleksowo przygotowany do wysyłki lub sprzedaży.

W ramach usługi konfekcjonowania naszym Klientom proponujemy również możliwość oznaczenia produktów metkami, zawieszkami, kodem kreskowym, czy wszywkami odzieżowymi. W ofercie znajdziesz szeroki wybór rozwiązań w tym zakresie, dzięki czemu dopasowanie etykietowania do charakteru kolekcji ubrań, czy specyfiki Twojej marki, będzie naprawdę proste. Jeśli oczekujesz rozwiązania, które pozwoli Twojej kolekcji ubrań jeszcze mocniej wyróżnić się, przygotujemy projekt metki według Twojej koncepcji lub wykonamy metki / zawieszki zgodnie z projektem, który nam dostarczysz.

Konfekcjonowanie i pakowanie odzieży w HFT71 sprawia, że nasi Klienci nie muszą zatrudniać dodatkowych pracowników, czy inwestować w zakup maszyn do pakowania. Dodatkowo nasze doświadczenie w tej dziedzinie to gwarancja, że towar zostanie precyzyjnie i estetycznie zapakowany oraz profesjonalnie przygotowany do transportu. Skorzystaj z naszych usług!