Magazynowanie odzieży

Krótko i długoterminowe magazynowanie ubrań

Magazyn dla internetowego sklepu z odzieżą

Współpraca z Hft71 to przede wszystkim oszczędności i wygoda wynikające z kompleksowych rozwiązań, jakich dostarczamy naszym Klientom. Jedną z naszych propozycji jest magazynowanie i przechowywanie odzieży, którą wcześniej dla Twojej marki uszyjemy, przeszyjemy, wykończymy lub ozdobimy, sięgając po wybraną przez Ciebie technikę znakowania tekstyliów.

Oferta krótko- i długoterminowego magazynowania ubrań to nasza propozycja zarówno dla stacjonarnych, jak i internetowych sklepów odzieżowych oraz firm reklamowych. Jeśli prowadzisz biznes w tym właśnie zakresie i potrzebujesz miejsca, gdzie mógłbyś przechowywać swoje towary, zapraszamy do współpracy z Hft71.

Powierzchnie magazynowe, jakimi dysponujemy to gwarancja bezpieczeństwa Twoich produktów oraz odpowiedniego sposobu ich przechowywania, profesjonalnego konfekcjonowania i starannego przygotowywania do wysyłki / transportu. Nasz magazyn może stać się punktem wysyłki ubrań Twojej marki. Prowadzimy ewidencję towarów oraz zajmujemy się wysyłką – hurtową i detaliczną. Opcja magazynowania długoterminowego eliminuje problem magazynowania i konieczność ponoszenia związanych z tym kosztów. Jeśli natomiast dysponujesz powierzchnią magazynową, proponujemy wariant krótkoterminowego przechowywania odzieży – ubrania zostaną przekazane do Twoich magazynów w dogodnym dla Ciebie terminie.

Współpraca z Hft71 to kompleksowe usług krawieckie, a także szeroki wachlarz usług postprodukcyjnych. Pozwól, że zajmiemy się tekstyliami Twojej marki także po zakończeniu produkcji – magazynując i przechowując odzież zgodnie z najwyższymi standardami w tym zakresie. Skorzystaj z naszej oferty!