Pozostałe nadruki na odzieży i tekstyliach

Oprócz standardowych i najczęściej realizowanych zdobień w Hft71, takich jak sitodruk (bezpośredni i termotransferowy) oraz haft komputerowy, dla znakowania i zdobienia materiałów stosujemy także inne metody, w tym druk sublimacyjny oraz folie Flex i Flock. Tak szeroki wybór rozwiązań to dla Twojej firmy wręcz nieograniczone możliwości. Wykonamy każdy, nawet nietypowy projekt. Optymalnie dostosujemy technikę zdobienia do Twojej odzieży oraz akcesoriów. Nowoczesny nadruk na odzieży reklamowej, gadżetach promocyjnych lub nowej kolekcji ubrań? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Tampodruk – Sprawdzona metoda zdobienia

Jedną z popularniejszych metod zdobienia jest tampodruk. Czym charakteryzuje się ta technika? Tampodruk to przeniesienie kształtu z matrycy wypełnionej farbą na element produktu, który chcemy ozdobić. Sama matryca to metalowa płytka z wytrawionym projektem dostarczonym przez Klienta. Nazwa wzięła się od silikonowego tamponu – to on przenosi farbę na materiał.

Tampodruk ma liczne zalety, z których w pełni skorzystasz, decydując się na naszą ofertę. Co zyskujesz, wybierając tampodruk w Hft71?  Gwarantujemy przede wszystkim niski koszt wykonania zdobień. Możliwość znakowania tampodrukiem na wielu różnych powierzchniach (szkło, guma, metal, drewno, tworzywo sztuczne), zarówno tych regularnych, jak i nierównych, dostarcza z kolei wielu możliwości w zakresie realizacji projektów. Przygotujemy więc dla Twojej firmy znakowanie na długopisach, kubkach, pendrivach i wielu innych produktach. Tworzymy tampodruki w bardzo wysokiej rozdzielczości, co doskonale sprawdza się przy niewielkich powierzchniach nadruku, np. znakowaniu długopisów – wzór nie straci na jakości. Tampodruk to także gwarancja trwałości – wykonany przez nas wzór nie zetrze się szybko z powierzchni.

Jeśli chcesz, aby Twoja marka kojarzyła się jeszcze mocniej w niezawodnością i jakością, wybierz tampodruk w Hft71.

Sublimacja – chemicznie tworzony nadruk

Sublimacja to kolejna z technik, jaką stosujemy, produkując nadruki w Hft71. Polega na przenoszeniu wzorów na jasne materiały za pomocą prasy termicznej lub metodą Roll to Roll. Wykorzystujemy do tego specjalną farbę, która pod wpływem wysokiej temperatury oraz ciśnienia na stale wnika w strukturę materiału. Dzięki temu zapewniamy trwałość wzoru na materiale.

Wybierając druk sublimacyjny, zyskujesz nieograniczoną ilość kolorów w odwzorowaniu, z kolei sam nadruk jest niewyczuwalny w dotyku. Druk sublimacyjny sprawdza się znakomicie na materiałach o dużej zawartości poliestru. W ten sposób przygotowujemy dla naszych Klientów m.in. metki odzieżowe. 

Jeśli masz w planach druk skomplikowany, nietypowy, o dużej ilości detali, sięgnij właśnie po tę metodę, aby zrealizować Twój projekt.

Folia Flex lub Flock

Folia Flex lub Flock to metoda zdobienia wykonywana za pomocą plotera tnącego i prasy termicznej. Z wyciętych wzorów wybiera się niepotrzebne elementy, a następnie przenosi na tekstylia przez prasowanie. Folia Flex / Flock to rozwiązanie, jakiego nie mogło zabraknąć w naszej ofercie.

Proponujemy nadruk Folią Flex, który wyróżnia się wyjątkową gładkością, elastycznością i odpornością na pranie.Wykonywane przez nas nadruki Folią Fleck charakteryzują się z kolei przyjemnym w dotyku meszkiem – surowiec użyty do zdobienia to wiskoza. W przypadku obu technik gwarantujemy doskonałe krycie, dzięki czemu wzór będzie idealnie odzwierciedlał przekazany projekt. Jeśli planujesz produkcję np. odzieży sportowej z numerami, nazwiskami zawodników, czy logo sponsora – ta metoda sprawdzi się doskonale. 

 

W celu zapoznania się ze szczegółami oferty porozmawiaj z naszym konsultantem