Sitodruk

Sitodruk to popularna metoda zdobienia odzieży,

która polega na przenoszeniu wzoru na materiał
przy użyciu sita, matryc i farb drukarskich.

Poprzez korzystanie z metody sitodruku, możliwe jest uzyskanie tysięcy kopii wybranego wzoru za jednym razem, co przekłada się również na niską cenę
za 1 sztukę zdobienia.

  • NASZE MINIMUM PRODUKCYJNE : 100 SZTUK NA WZÓR

Przykładowe realizacje

Sitodruk – dodatkowe informacje

Sitodruk, znany również jako serigrafia, to nowoczesna technika ozdabiania materiałów, która łączy tradycję z innowacyjnością. Umożliwia tworzenie precyzyjnych i trwałych wzorów na różnego rodzaju tkaninach. Profesjonalny sitodruk na tkaninie to doskonały sposób na personalizację i nadanie unikalnego charakteru tekstyliom, takim jak koszulki, bluzy, czapki, torby czy inne elementy garderoby.

Nasza drukarnia sitodrukowa oferuje szeroki zakres usług sitodruku na zamówienie, w tym sitodruk na ubraniach i akcesoriach, takich jak czapki, torby czy skarpetki. Dzięki nowoczesnym maszynom, druk sitowy na ubraniach i akcesoriach jest nie tylko efektowny, ale są również wyjątkowo trwały.

W zależności od preferencji klientów oraz dresscode’u, który obowiązuje w firmie, oferujemy sitodruk na koszulkach, bluzach, koszulach lub innych elementach garderoby. Sitodruk pozwala na personalizację oraz zwiększa rozpoznawalność firmy. Proponowane przez nas usługi wykonujemy z największą starannością. W HFT71 cena sitodruku zawsze jest zależna od złożoności projektu. Dzięki temu możemy dostosować ofertę do różnych potrzeb i budżetów, zapewniając jednocześnie najwyższą jakość usług oraz konkurencyjność na rynku.

Najważniejsza jest dla nas jakość produktu końcowego, dlatego dążymy do tego, aby stale utrzymywać ją na najwyższym poziomie, a dzięki temu sprostać najbardziej wymagającym projektom. Druk sitodrukowy pozwala na tworzenie złożonych i kolorowych wzorów, nadruków liter czy inicjałów oraz logo. Nasza pracownia sitodruku każde zlecenie traktuje indywidualnie, dopasowując technikę nowoczesnego sitodruku do potrzeb klienta.

Profesjonalny sitodruk na odzieży to idealne rozwiązanie dla firm, które chcą wyróżnić swoich pracowników, klubów sportowych, poszukujących unikalnych strojów, a także dla wszystkich, którzy pragną nadać swoim ubraniom unikatowy charakter. Nadruk sitodrukowy pozwala na realizację nawet najbardziej skomplikowanych i szczegółowych projektów.

Zadbaj o większą rozpoznawalność firmy i wybierz sitodruk na tkaninach (bluzach, koszulkach lub koszulach) jako sposób na promowanie swojej marki. Sitodruk na ubraniach to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto chce wyróżnić swoje produkty i nadać im niepowtarzalny charakter.

Drukowanie sitowe jest naszą specjalnością, a zadowolenie klientów – naszym priorytetem.