Zdobienie odzieży

Poznaj naszą ofertę w zakresie produkcji odzieży!

Interesuje Cię produkcja odzieży? Szukasz w Polsce profesjonalnej, nowoczesnej szwalni, która zrealizuje Twój projekt i przygotuje kolekcję ubrań Twojej marki? A może chcesz zlecić produkcję odzieży roboczej dla swoich pracowników lub tez odzieży reklamowej, którą wykorzystasz w kampanii promocyjnej? Jesteś więc we właściwym miejscu! W Hft71 Wrocław zrealizujemy każde Twoje zamówienie. Produkcja odzieży to działalność, na której znamy się naprawdę dobrze. Nie boimy się wyzwań – zapraszamy do współpracy!

Dlaczego warto z nami współpracować?

Bogate doświadczenie

Szyciem ubrań w Polsce zajmujemy się od kilkunastu lat. Nasza działalność to produkcja odzieży firmowej i reklamowej, a także realizacja oryginalnych projektów i szycie ubrań dla marki.

Spersonalizowane projekty

Stwórz z nami unikatowy projekt dostosowany do Twoich potrzeb lub specyfiki Twojej marki.

Profesjonalna obsługa

HFT71 Wrocław to najwyższej jakości obsługa i wsparcie ekspertów na każdym etapie produkcji.

Rozwiązania skrojone na miarę potrzeb Twojej firmy!

Profesjonalna produkcja odzieży, wysokogatunkowe materiały, zaawansowana technologia, oryginalne projekty i kompleksowa obsługa zamówień oparta na najwyższych standardach – oto dlaczego warto rozpocząć współpracę z HFT71 Wrocław. Jeśli więc chcesz stworzyć kolekcję ubrań własnej marki odzieżowej lub też zamówić odzież firmową dla pracowników, skorzystaj z naszych usług! Przygotujemy projekt i dopasujemy rozwiązania w pełni odpowiadające Twoim oczekiwaniom.

Działamy kompleksowo. Do Twoich ubrań doszyjemy metki z nazwą Twojej marki lub oznaczymy je wybranymi etykietami. Odwzorujemy na odzieży oryginalne zdobienia w formie haftu lub nadruku. Na koniec profesjonalnie przygotujemy Twój towar do transportu. Nie zwlekaj i rozpocznij z nami współpracę!

W celu zapoznania się ze szczegółami oferty porozmawiaj z naszym konsultantem

Telefon

510 079 415