Druk cyfrowy DTG – nowoczesne nadruki

Jeśli interesuje Cię druk cyfrowy wykonywany na tkaninach, nasza firma wykona go dla Ciebie szybko, profesjonalnie i w najlepszej cenie. Czego możesz oczekiwać? Przede wszystkim doskonałej jakości, ponieważ w druku cyfrowym DTG wykorzystujemy najnowocześniejszą technologię dostępną obecnie na rynku. Zrealizujemy dla Twojej firmy dowolny projekt, w dowolnym nakładzie. Zapraszamy do współpracy z Hft71!

Poznaj bliżej druk cyfrowy DTG, jaki wykonujemy na tkaninach

Cennik druk DTG

Jak wykonujemy nadruk metodą DTG?

Skrót DTG pochodzi od określenia Direct To Garment, co oznacza druk bezpośrednio na danej tkaninie. Materiał jest tutaj wprowadzany do drukarki na specjalnej podkładce, a ta wykonuje nadruk według dostarczonego wcześniej wzoru w cyfrowej formie (nadrukujemy na tkaninach również zdjęcia). Po uzyskaniu na tkaninie pożądanego odwzorowania nasi pracownicy umieszczają materiał w specjalnej prasie, aby wgrzać w nią obraz.

 

Innowacyjna metoda w Hft71 – druk cyfrowy DTG

Technika druku cyfrowego DTG jest stosunkowo nowa i nie zawsze dostępna w standardowych drukarniach. Wymaga specjalistycznego sprzętu. Nasze możliwości w zakresie druku cyfrowego są z kolei nieograniczone, ponieważ dysponujemy zarówno nowoczesnym zapleczem technologicznym, jak i doświadczeniem oraz specjalistycznymi kompetencjami w zakresie realizacji DTG.

W pracowni Hft71 wykorzystujemy pierwszą w Polsce i drugą w Europie drukarkę DTG Kornit Avalanche HD6. Urządzenie wykorzystuje innowacyjny atrament NeoPigment Rapid, dzięki czemu nasze nadruki cyfrowe są nie tylko efektowne i precyzyjne, ale i wysoce odporne na zniszczenie podczas prania.

Kornit Avalanche HD6 umożliwia nam wykonanie nadruku w wysokiej rozdzielczości 1200 DPI, a także skorzystanie z bogatej palety barw: CMYK, czerwony, zielony i biały. Jeśli chcesz odwzorować na odzieży zdjęcia lub wzory pełne kolorów i detali, nasz sprzęt pozwoli zrealizować każdy projekt.

Dlaczego warto zdecydować się na druk cyfrowy DTG?

Dzięki technice DTG nasza firma oferuje nadruki w zupełnie nowej jakości. Co dokładnie zyskujesz, decydując się na druk cyfrowy od Hft71?

 

Przepuszczalność materiału

Obróbka cyfrowa

Precyzję wykonania

Czas realizacji

Pełen, głęboki kolor

Druk cyfrowy umożliwia oddanie każdego detalu dostarczonego projektu niczym fotografia. Barwy są nasycone, a swoboda modyfikowania projektu i skalowania nadruków dostarcza nieograniczonych możliwości w zakresie realizacji. Z nami wykonasz każdy projekt.

Nadruk cyfrowy DTG nie stanowi kolejnej warstwy na tkaninach. Dlatego metoda ta zapewnia fantastyczną przewiewność ubrań. Odzież Twojej marki zyska perfekcyjne zdobienia, zachowując jednocześnie swoje właściwości.

W DTG czas wykonania nadruku jest krótki. Dlatego, jeśli chcesz stworzyć w Hft71 pojedyncze lub krótkie serie wzorów, ta metoda jest dla Ciebie.

W druku cyfrowym DTG nie trzeba tworzyć klisz, matryc lub sit, jak w przypadku innych technik. Co to oznacza dla Twojej firmy? Wyraźnie niższy koszt realizacji projektu.

Poznaj szczegóły naszej oferty i skorzystaj z najnowocześniejszej technologii nadruku, jaką oferuje Hft71. Zapraszamy!

 

Wiele możliwości dla wielu branż

Druk DTG to zdecydowanie najlepsza opcja, jeśli szukasz sposobu na wydrukowanie skomplikowanych ilustracji i grafik, bogatych w wiele szczegółów i niuansów kolorystycznych. Druk cyfrowy na tkaninie, który odpowiada standardom najnowszej generacji, stwarza wiele nowych możliwości. Dla twórców grafik i obrazów cyfrowych to wyjątkowa okazja do przeniesienia swoich projektów na tekstylia, a tym samym utworzenie swojej nowej ścieżki biznesowej i artystycznej. Druk cyfrowy DTG otwiera nowe możliwości przed agencjami reklamowymi. Dla marek odzieżowych druk cyfrowy na koszulkach bardzo wzmocni i urozmaici ich oferty sprzedażowe, a co za tym idzie, zdecydowanie wpłynie na dochody, przy stosunkowo niewielkich kosztach produkcji, jako że druk DTG to najtańsza metoda druku cyfrowego na tkaninie, a przy tym najdokładniejsza. Oddaje najdrobniejsze szczegóły i niuanse kolorystyczne, więc stwarza nieograniczone możliwości w sferze nadruków.

Prościej, taniej, lepiej

Sztuka współczesna wychodzi daleko poza granice muzeów. Spotkamy ją na ulicach czy w Internecie. Nośnikiem dzieł staje się również druk cyfrowy na koszulkach, który dzięki swojej specyfikacji pozwala na dużo bardziej skomplikowane projekty niż na przykład bardzo popularny w tej dziedzinie sitodruk. Dużo prostszy proces tworzenia druku cyfrowego na tkaninach różnego rodzaju pozwala nie tylko na nadruki o złożonej formie, ale też pozwala na łatwiejsze wprowadzanie zmian do projektu. Cały proces tworzenia nadruku został uproszczony i przyśpieszony dzięki drukowi DTG. Dzieje się tak dzięki temu, że wzór jest przenoszony do elektrofotograficznej maszyny wprost z komputera. Technologia ta pozwala dzięki temu nie tylko na drukowanie grafik i obrazów, ale też i zdjęć, co jest trudne, a czasem niewykonalne przy użyciu innych technik.

Druk cyfrowy na różne okazje

Jeśli jesteś grafikiem, twórcą reklam, prowadzisz działalność, którą chciałbyś promować w niekonwencjonalny i efektywny sposób, tworzysz wyjątkową odzież lub chcesz jednorazowo stworzyć koszulki na jakąś okazję, event czy akcję, druk cyfrowy na tkaninie jest stworzony po to, by pomóc stworzyć Ci unikalne projekty dopasowane do Twoich wymagań. Druk cyfrowy DTG to technologia stworzona do Twoich potrzeb, by wspomóc i urzeczywistnić Twoje projekty. Prosto, tanio i szybko — najnowsza technologia, o najwyższych standardach dopasowana do kieszeni każdego klienta, by mógł z niej korzystać, nie ograniczając swojej wyobraźni i możliwości.

Wysoka rozdzielczość to wysoka jakość

Nasza firma cieszy się zaufaniem wielu klientów, bo jako nasz priorytet postawiliśmy sobie cel, by być najlepszym w tym, co robimy, więc tworzymy najlepszy druk cyfrowy. Wrocław to nasze miejsce pracy, ale nasza oferta jest skierowana do klientów z całej Polski i zza granicy. Druk cyfrowy na koszulkach w naszym wydaniu to zdecydowanie bezkonkurencyjna usługa, z której będą zadowoleni nawet najbardziej wymagający klienci. Oferujemy druk najwyższej jakości, jako że nowoczesny sprzęt umożliwia nam wprowadzanie do produkcji projektów w wysokiej rozdzielczości. Grafiki i obrazy przez nas nanoszone na tekstylia są takie, jakie powinny być — wyraźne i dokładne, nawet w najmniejszym detalu. Głębia i intensywność barw powstających nadruków jest zadziwiająca, a wyjątkowa trwałość pozwala cieszyć się pięknymi wzorami i kolorami przez bardzo długi czas.

Z myślą o Was

Firma HFT71 zajmuje się różnymi rodzajami nadruku, stosując do tego najnowocześniejsze maszyny i rozwiązania technologiczne. Szukając najwyższej jakości druku cyfrowego we Wrocławiu, można z całkowitym zaufaniem skorzystać z naszych usług. Jesteśmy otwarci na różnego rodzaju projekty, służymy radą w kwestiach technicznych i pomagamy naszym klientom w uzyskaniu jak najlepszych efektów przy różnego rodzaju zamówieniach. Precyzja i dokładność, z jaką wykonujemy naszą pracę, przynosi niesamowite efekty, a nasi klienci chętnie do nas wracają. Gwarantujemy najwyższy poziom usług i zadowolenie z każdego projektu w druku cyfrowym wykonywanym przez naszą firmę.

 

Minimalne zamówienie: 25 sztuk

W celu zapoznania się ze szczegółami oferty porozmawiaj z naszym konsultantem