Druk cyfrowy DTG – nowoczesne nadruki

Jeśli interesuje Cię druk cyfrowy wykonywany na tkaninach, nasza firma wykona go dla Ciebie szybko, profesjonalnie i w najlepszej cenie. Czego możesz oczekiwać? Przede wszystkim doskonałej jakości, ponieważ w druku cyfrowym DTG wykorzystujemy najnowocześniejszą technologię dostępną obecnie na rynku. Zrealizujemy dla Twojej firmy dowolny projekt, w dowolnym nakładzie. Zapraszamy do współpracy z Hft71!

Poznaj bliżej druk cyfrowy DTG, jaki wykonujemy na tkaninach

Cennik druk DTG

Jak wykonujemy nadruk metodą DTG?

Skrót DTG pochodzi od określenia Direct To Garment, co oznacza druk bezpośrednio na danej tkaninie. Materiał jest tutaj wprowadzany do drukarki na specjalnej podkładce, a ta wykonuje nadruk według dostarczonego wcześniej wzoru w cyfrowej formie (nadrukujemy na tkaninach również zdjęcia). Po uzyskaniu na tkaninie pożądanego odwzorowania nasi pracownicy umieszczają materiał w specjalnej prasie, aby wgrzać w nią obraz.

 

Innowacyjna metoda w Hft71 – druk cyfrowy DTG

Technika druku cyfrowego DTG jest stosunkowo nowa i nie zawsze dostępna w standardowych drukarniach. Wymaga specjalistycznego sprzętu. Nasze możliwości w zakresie druku cyfrowego są z kolei nieograniczone, ponieważ dysponujemy zarówno nowoczesnym zapleczem technologicznym, jak i doświadczeniem oraz specjalistycznymi kompetencjami w zakresie realizacji DTG.

W pracowni Hft71 wykorzystujemy pierwszą w Polsce i drugą w Europie drukarkę DTG Kornit Avalanche HD6. Urządzenie wykorzystuje innowacyjny atrament NeoPigment Rapid, dzięki czemu nasze nadruki cyfrowe są nie tylko efektowne i precyzyjne, ale i wysoce odporne na zniszczenie podczas prania.

Kornit Avalanche HD6 umożliwia nam wykonanie nadruku w wysokiej rozdzielczości 1200 DPI, a także skorzystanie z bogatej palety barw: CMYK, czerwony, zielony i biały. Jeśli chcesz odwzorować na odzieży zdjęcia lub wzory pełne kolorów i detali, nasz sprzęt pozwoli zrealizować każdy projekt.

Dlaczego warto zdecydować się na druk cyfrowy DTG?

Dzięki technice DTG nasza firma oferuje nadruki w zupełnie nowej jakości. Co dokładnie zyskujesz, decydując się na druk cyfrowy od Hft71?

 

Przepuszczalność materiału

Obróbka cyfrowa

Precyzję wykonania

Czas realizacji

Pełen, głęboki kolor

Druk cyfrowy umożliwia oddanie każdego detalu dostarczonego projektu niczym fotografia. Barwy są nasycone, a swoboda modyfikowania projektu i skalowania nadruków dostarcza nieograniczonych możliwości w zakresie realizacji. Z nami wykonasz każdy projekt.

Nadruk cyfrowy DTG nie stanowi kolejnej warstwy na tkaninach. Dlatego metoda ta zapewnia fantastyczną przewiewność ubrań. Odzież Twojej marki zyska perfekcyjne zdobienia, zachowując jednocześnie swoje właściwości.

W DTG czas wykonania nadruku jest krótki. Dlatego, jeśli chcesz stworzyć w Hft71 pojedyncze lub krótkie serie wzorów, ta metoda jest dla Ciebie.

W druku cyfrowym DTG nie trzeba tworzyć klisz, matryc lub sit, jak w przypadku innych technik. Co to oznacza dla Twojej firmy? Wyraźnie niższy koszt realizacji projektu.

Poznaj szczegóły naszej oferty i skorzystaj z najnowocześniejszej technologii nadruku, jaką oferuje Hft71. Zapraszamy!

 

Minimalne zamówienie: 25 sztuk

W celu zapoznania się ze szczegółami oferty porozmawiaj z naszym konsultantem