Haft Komputerowy

Haft komputerowy to jedna z najbardziej popularnych metod zdobienia odzieży. Jako następca tradycyjnego haftu wyróżnia się elegancką estetyką i stanowi oryginalną dekorację. Co więcej, zdobienie tego typu jest wysoce trwałe. Haft komputerowy nie traci nic na swojej estetyce nawet w wyniku długiego i intensywnego użytkowania odzieży. Jeśli poszukujesz najlepszej metody zdobienia / znakowania ubrań, nakryć głowy, ręczników, szlafroków, czy innego typu akcesoriów, zapraszamy do współpracy! Hft71 Wrocław wykona dla Twojej firmy każdy projekt. Z pomocą programu komputerowego oraz zaawansowanych maszyn hafciarskich odwzorujemy na tkaninach dowolny, wskazany przez Ciebie lub specjalnie zaprojektowany motyw, np. z logo Twojej firmy. Poznaj bliżej nasza ofertę i cennik usług.

Haft komputerowy cennik

 

Haft komputerowy tradycyjny płaski

Haft komputerowy tradycyjny (płaski) prezentuje się efektownie i elegancko. Sprawdzi się doskonale na wszelkich elementach odzieży i akcesoriach, a zwłaszcza jeśli planujesz kolekcję czapek lub kurtek lub gdy przygotowujesz gadżety promocyjne np. w formie toreb-nerek. 

Odmianą haftu tradycyjnego jest metoda puffy, imitująca haft przestrzenny, jednak bardziej subtelna.

 

Naszywki haftowane

Haftowane na aplikacji pokrywające ją całkowicie lub częściowo, metodą 2D lub mieszaną 2D/3D są oddzielną ozdobą najczęściej doszyte rzadkim ściegiem do bluzy, koszulki, spodni, czapki, plecaka, torby i innych artykułów.

Haft przestrzenny – Haft 3D

Haft komputerowy przestrzenny polega na wykorzystaniu pianki hafciarskiej oraz specjalnych ściegów, które połączone nadają projektowi efekt wypukłości. Stąd też potoczna nazwa tej techniki – haft komputerowy w 3D. W Hft71 Wrocław wykonamy dla Twojej firmy haft wypukły najwyższej jakości – efektowny, staranny i wysoce trwały. To propozycja idealna dla zdobienia dowolnych elementów odzieży.

Nowoczesny haft komputerowy

Ta technika haftu komputerowego polega na nakładaniu elementów wyciętych z materiału na odzież i obhaftowywaniu ich. W aplikacji można użyć jednej warstwy tkaniny, ale można również piętrować warstwy w celu uzyskania niebanalnego kontrastu.

Jeśli zarówno wybrany przez Ciebie wzór, jak i wolna powierzchnia jednokolorowej tkaniny są obszerne, aplikacje hafciarskie będą najbardziej opłacalnym rozwiązaniem. Korzystając z rozwiązań proponowanych przez Hft71 Wrocław, obniżysz koszty i przyspieszysz czas realizacji zamówienia.

Haft pętelkowy – Haft chenille

W ofercie HFT71 Wrocław znajdziesz także haft komputerowy określany jako szenilka. Jest to haft pętelkowy wykonywany z wykorzystaniem włóczki. Wykonujemy go głównie na odzieży dziecięcej – projekty z wykorzystaniem takiego haftu są wypukłe i puszyste, przez co doskonale sprawdzi się w ubraniach dla dzieci. Hft71 realizuje haft pętelkowy w dowolnym kształcie projektu i rozmiarze, posiadamy także szeroką paletę barw do wykorzystania w projekcie.

Cena i czas realizacji

Współpraca z Haft71 Wrocław to dla naszych Klientów realne oszczędności czasu i pieniędzy. Wystarczy sprawdzić proponowany przez nas cennik. Termin realizacji projektu? Szanujemy czas naszych Klientów, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby był, jak najszybszy.

Na cenę usługi haftu komputerowego wpływa liczba ściegów, ilość sztuk w zamówieniu oraz konieczność napisania programu hafciarskiego wymaganego do zrealizowania haftu przez maszynę. Każdy projekt podlega jednak wycenie indywidualnej. Zachęcamy, aby sprawdzić naszą ofertę i cennik. Wszelkie szczegóły wyjaśnią nasi konsultanci.

 

Haft komputerowy, czyli tradycja w nowoczesnym wydaniu

Nowoczesny haft komputerowy stwarza wiele możliwości. Jest to zdecydowanie najszlachetniejsza metoda, która pozwala na ozdabianie i znakowanie różnych elementów garderoby. Jego protoplastą było rękodzieło, wyparte przez świetnie przystosowane maszyny, które tworzą haft na odzieży równie precyzyjnie, ale o wiele szybciej, taniej i na większą skalę. Korzystając z usług HFT71, zaoszczędzimy czas i pieniądze, a otrzymamy wysoko gatunkowe hafty w bardzo wielu odsłonach i rodzajach. Tworząc swoje projekty, możemy liczyć na to, że uzyskamy najlepsze efekty niezależnie od poziomu skomplikowania danego znaku lub jego wielkości. A rozwiązań na jego zmaterializowanie na tekstyliach jest kilka – zależnie które wybierzemy, nasz projekt będzie miał inny sposób oddziaływania i będzie mógł być przeznaczony do różnych rodzajów odzieży, zależnie od ich przeznaczenia.

Haft jako wyznacznik prestiżu

Niewątpliwie popularnym wśród fanów modnych czapek jest haft 3D, który akurat na tym elemencie garderoby sprawdza się idealnie, pięknie się prezentuje, a jego wypukła struktura nadaje nowej wartości nakryciu głowy. Taki haft sprawdzi się również w innych miejscach, gdzie będziemy chcieli wyraziście zaznaczyć nasze logo, które w tym momencie nie będzie jedynie ozdobą, ale nada wyjątkowego charakteru przedmiotowi i będzie stanowiło jego integralną część. Odpowiedni i widoczny haft logo będzie unikalnym podpisem i nada marce nową, prestiżową odsłonę. Kierując się bardziej subtelnym charakterem, możemy zdecydować się również na płaski druk, który będzie równie odpowiedni, by stworzyć widoczny i pięknie prezentujący się haft logo, ale przystosowany do większej ilości rodzajów odzieży.

Trwały, oszczędny i na każdą kieszeń

Haft na odzieży to nie tylko wizualnie atrakcyjna ozdoba, ale też bardzo trwała naszywka, odporna na wiele czynników zewnętrznych oraz długotrwałe użytkowanie. Niezależnie, czy będzie to mocno zaznaczający się haft 3D, czy bardziej przyjazny dla dzieci i miły w dotyku haft komputerowy pętelkowy, każdy z nich będzie stanowił wyjątkowy i mocny element odzieży. Co więcej, każdy haft wykonywany w naszej firmie jest niezwykle ekonomiczny, ponieważ najnowsze technologie pozwalają na uzyskanie pożądanych efektów przy minimalnym zużyciu materiałów, co przekłada się na szybki proces produkcyjny i niższe koszty. Dlatego tego typu oznaczanie swoich produktów będzie nie tylko wskazane dla większych producentów odzieżowych czy dużych organizacji tworzących własną promocyjną odzież, ale też dla mniejszych dla firm lub dopiero wchodzących na rynek czy osób prywatnych, którzy będą mogli bezproblemowo skorzystać z naszych usług.

Więcej znaczy taniej

Haft komputerowy to nic innego jak tradycyjna technika przeniesiona w sferę elektronicznych udogodnień. Projekt logo, grafiki czy innego oznakowania, które chcemy przenieść na dany fragment koszulki, czapki czy innych produktów tekstylnych, jest przesyłany do maszyny wprost z komputera. Gwarantuje nam to idealną zgodność z projektem i wyjątkową precyzję. Zamawiając większą partię haftów, możemy liczyć na obniżenie kosztów produkcji, co za tym idzie — niższą cenę produktu końcowego. Dlatego każde zamówienie jest wyceniane indywidualnie, by stworzyć dla każdego klienta jak najbardziej opłacalną ofertę. W razie wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami, którzy będą służyli radą w kwestiach technicznych oraz ofertowych. Nasza praca opiera się na wykorzystywaniu najnowszych technologii w służbie najwyższej jakości.

 

Minimalne zamówienie: 50 sztuk

W celu zapoznania się ze szczegółami oferty porozmawiaj z naszym konsultantem