Haft Komputerowy

Haft komputerowy to jedna z najbardziej popularnych metod zdobienia odzieży. Jako następca tradycyjnego haftu wyróżnia się elegancką estetyką i stanowi oryginalną dekorację. Co więcej, zdobienie tego typu jest wysoce trwałe. Haft komputerowy nie traci nic na swojej estetyce nawet w wyniku długiego i intensywnego użytkowania odzieży. Jeśli poszukujesz najlepszej metody zdobienia / znakowania ubrań, nakryć głowy, ręczników, szlafroków, czy innego typu akcesoriów, zapraszamy do współpracy! Hft71 Wrocław wykona dla Twojej firmy każdy projekt. Z pomocą programu komputerowego oraz zaawansowanych maszyn hafciarskich odwzorujemy na tkaninach dowolny, wskazany przez Ciebie lub specjalnie zaprojektowany motyw, np. z logo Twojej firmy. Poznaj bliżej nasza ofertę i cennik usług.

Haft komputerowy cennik

 

Haft komputerowy tradycyjny płaski

Haft komputerowy tradycyjny (płaski) prezentuje się efektownie i elegancko. Sprawdzi się doskonale na wszelkich elementach odzieży i akcesoriach, a zwłaszcza jeśli planujesz kolekcję czapek lub kurtek lub gdy przygotowujesz gadżety promocyjne np. w formie toreb-nerek. 

Odmianą haftu tradycyjnego jest metoda puffy, imitująca haft przestrzenny, jednak bardziej subtelna.

 

Naszywki haftowane

Haftowane na aplikacji pokrywające ją całkowicie lub częściowo, metodą 2D lub mieszaną 2D/3D są oddzielną ozdobą najczęściej doszyte rzadkim ściegiem do bluzy, koszulki, spodni, czapki, plecaka, torby i innych artykułów.

Haft przestrzenny – Haft 3D

Haft komputerowy przestrzenny polega na wykorzystaniu pianki hafciarskiej oraz specjalnych ściegów, które połączone nadają projektowi efekt wypukłości. Stąd też potoczna nazwa tej techniki – haft komputerowy w 3D. W Hft71 Wrocław wykonamy dla Twojej firmy haft wypukły najwyższej jakości – efektowny, staranny i wysoce trwały. To propozycja idealna dla zdobienia dowolnych elementów odzieży.

Nowoczesny haft komputerowy

Ta technika haftu komputerowego polega na nakładaniu elementów wyciętych z materiału na odzież i obhaftowywaniu ich. W aplikacji można użyć jednej warstwy tkaniny, ale można również piętrować warstwy w celu uzyskania niebanalnego kontrastu.

Jeśli zarówno wybrany przez Ciebie wzór, jak i wolna powierzchnia jednokolorowej tkaniny są obszerne, aplikacje hafciarskie będą najbardziej opłacalnym rozwiązaniem. Korzystając z rozwiązań proponowanych przez Hft71 Wrocław, obniżysz koszty i przyspieszysz czas realizacji zamówienia.

Haft pętelkowy – Haft chenille

W ofercie HFT71 Wrocław znajdziesz także haft komputerowy określany jako szenilka. Jest to haft pętelkowy wykonywany z wykorzystaniem włóczki. Wykonujemy go głównie na odzieży dziecięcej – projekty z wykorzystaniem takiego haftu są wypukłe i puszyste, przez co doskonale sprawdzi się w ubraniach dla dzieci. Hft71 realizuje haft pętelkowy w dowolnym kształcie projektu i rozmiarze, posiadamy także szeroką paletę barw do wykorzystania w projekcie.

Cena i czas realizacji

Współpraca z Haft71 Wrocław to dla naszych Klientów realne oszczędności czasu i pieniędzy. Wystarczy sprawdzić proponowany przez nas cennik. Termin realizacji projektu? Szanujemy czas naszych Klientów, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby był, jak najszybszy.

Na cenę usługi haftu komputerowego wpływa liczba ściegów, ilość sztuk w zamówieniu oraz konieczność napisania programu hafciarskiego wymaganego do zrealizowania haftu przez maszynę. Każdy projekt podlega jednak wycenie indywidualnej. Zachęcamy, aby sprawdzić naszą ofertę i cennik. Wszelkie szczegóły wyjaśnią nasi konsultanci.

 

Minimalne zamówienie: 50 sztuk

W celu zapoznania się ze szczegółami oferty porozmawiaj z naszym konsultantem