Laser grawerująco-tnący

Laser

Jeśli oczekujesz wybitnie precyzyjnego, w pełni elastycznego i zdecydowanie szybkiego cięcia w realizacji swoich projektów tekstylnych, optymalnym rozwiązaniem będzie laser. Cięcie laserem to gwarancja, że materiał nie ulegnie zniekształceniom i nie będzie się strzępił. Dodatkowo, laser zapewnia najlepsze efekty cięcia w przypadku specyficznych materiałów (np. eko skóry) lub gdy na odzieży lub dodatku mają zostać wygrawerowane laserowo znaczenia.

Oferta Hft71 to niezmiennie rozwiązania niezawodne, profesjonalne i kompleksowe. Nie mogło wśród nich zabraknąć cięcia laserem. Dysponujemy w tym zakresie zarówno zaawansowanym sprzętem, jak i wysokimi kompetencjami. Przy zastosowaniu naszego plotera laserowego tnąco-grawerującego zrealizujemy każdy Twój projekt. Na tkaninach, a także w projektach z tworzyw takich, jak metal, plastik, guma, poliester, poliuretan, drewno, szkło, lustro, kamień, skóra naturalna, ceramika, karton, korek czy nawet żywność. Zapraszamy do współpracy!

Czy laser to propozycja dla Twojej firmy? Tak, jeśli interesuje Cię m.in. produkcja dodatków odzieżowych takich, jak metki, wszywki czy etykiety z eko skóry. Jeżeli chcesz, by Twoje etykiety lub metki odzieżowe zostały wykonane z unikalnych materiałów, zastosowanie lasera sprawi, że nawet wyjątkowo nietypowy, czy wymagający projekt zostanie szybko i profesjonalnie wykonany. Przy zastosowaniu lasera wytniemy wszelkie elementy ozdobne naszywane na Twoje tekstylia lub do nich doczepiane – niezależnie od ich wielkości i kształtu. Laser wykorzystujemy również do cięcia materiałów pod aplikacje hafciarskie. Skorzystaj z naszych usług!