Laser grawerująco-tnący

Grawerowanie laserowe

Jeśli oczekujesz wybitnie precyzyjnego, w pełni elastycznego i zdecydowanie szybkiego cięcia w realizacji swoich projektów tekstylnych, optymalnym rozwiązaniem będzie laser. Cięcie laserem to gwarancja, że materiał nie ulegnie zniekształceniom i nie będzie się strzępił. Dodatkowo, laser zapewnia najlepsze efekty cięcia w przypadku specyficznych materiałów (np. eko skóry) lub gdy na odzieży lub dodatku mają zostać wygrawerowane laserowo znaczenia.

Cięcie laserem

Oferta Hft71 to niezmiennie rozwiązania niezawodne, profesjonalne i kompleksowe. Nie mogło wśród nich zabraknąć cięcia laserem. Dysponujemy w tym zakresie zarówno zaawansowanym sprzętem, jak i wysokimi kompetencjami. Przy zastosowaniu naszego plotera laserowego tnąco-grawerującego zrealizujemy każdy Twój projekt. Na tkaninach, a także w projektach z tworzyw takich, jak metal, plastik, guma, poliester, poliuretan, drewno, szkło, lustro, kamień, skóra naturalna, ceramika, karton, korek czy nawet żywność. Zapraszamy do współpracy!

Dodatki odzieżowe – produkcja

Czy laser to propozycja dla Twojej firmy? Tak, jeśli interesuje Cię m.in. produkcja dodatków odzieżowych takich, jak metki, wszywki czy etykiety z eko skóry. Jeżeli chcesz, by Twoje etykiety lub metki odzieżowe zostały wykonane z unikalnych materiałów, zastosowanie lasera sprawi, że nawet wyjątkowo nietypowy, czy wymagający projekt zostanie szybko i profesjonalnie wykonany. Przy zastosowaniu lasera wytniemy wszelkie elementy ozdobne naszywane na Twoje tekstylia lub do nich doczepiane – niezależnie od ich wielkości i kształtu. Laser wykorzystujemy również do cięcia materiałów pod aplikacje hafciarskie. Skorzystaj z naszych usług!

Skorzystaj z naszych usług!

W celu zapoznania się ze szczegółami oferty porozmawiaj z naszym konsultantem