Laser grawerująco-tnący

Grawerowanie laserowe

Jeśli oczekujesz wybitnie precyzyjnego, w pełni elastycznego i zdecydowanie szybkiego cięcia w realizacji swoich projektów tekstylnych, optymalnym rozwiązaniem będzie laser. Cięcie laserem to gwarancja, że materiał nie ulegnie zniekształceniom i nie będzie się strzępił. Dodatkowo, laser zapewnia najlepsze efekty cięcia w przypadku specyficznych materiałów (np. eko skóry) lub gdy na odzieży lub dodatku mają zostać wygrawerowane laserowo znaczenia.

Cięcie laserem

Oferta Hft71 to niezmiennie rozwiązania niezawodne, profesjonalne i kompleksowe. Nie mogło wśród nich zabraknąć cięcia laserem. Dysponujemy w tym zakresie zarówno zaawansowanym sprzętem, jak i wysokimi kompetencjami. Przy zastosowaniu naszego plotera laserowego tnąco-grawerującego zrealizujemy każdy Twój projekt. Na tkaninach, a także w projektach z tworzyw takich, jak metal, plastik, guma, poliester, poliuretan, drewno, szkło, lustro, kamień, skóra naturalna, ceramika, karton, korek czy nawet żywność. Zapraszamy do współpracy!

Dodatki odzieżowe – produkcja

Czy laser to propozycja dla Twojej firmy? Tak, jeśli interesuje Cię m.in. produkcja dodatków odzieżowych takich, jak metki, wszywki czy etykiety z eko skóry. Jeżeli chcesz, by Twoje etykiety lub metki odzieżowe zostały wykonane z unikalnych materiałów, zastosowanie lasera sprawi, że nawet wyjątkowo nietypowy, czy wymagający projekt zostanie szybko i profesjonalnie wykonany. Przy zastosowaniu lasera wytniemy wszelkie elementy ozdobne naszywane na Twoje tekstylia lub do nich doczepiane – niezależnie od ich wielkości i kształtu. Laser wykorzystujemy również do cięcia materiałów pod aplikacje hafciarskie. Skorzystaj z naszych usług!

Grawerowanie laserem Wrocław

Jesteśmy przedsiębiorstwem o wieloletnim doświadczeniu w obszarze grawerowania i cięcia różnorodnych materiałów w technice laserowej. Do grawerowania przystępujemy z najwyższą starannością, kierując nasze usługi w stronę szerokiego grona firm produkcyjnych i montażowych. Ploter laserowy daje gwarancję niezrównanej precyzji i szybkości procesów cięcia, dlatego to właśnie tego typu narzędzia uwzględniliśmy przy budowie naszego parku maszynowego. Na potrzeby przedsiębiorstw produkcyjnych wykonujemy zlecenia obejmujące seryjne wytwarzanie przedmiotów, dając pewność w kwestii powtarzalności wyciętych kształtów i wygrawerowanych wzorów. Ploter laserowy pozwala uniknąć wielu niedociągnięć linii produkcyjnej, które jeszcze do niedawna skutkowały licznymi reklamacjami. Cięcie laserem znacznie ogranicza koszty wytwarzania, dostarczając jednocześnie doskonałych walorów jakościowych. Wszystkie maszyny stosowane w parku technologicznym HFT71 przeszły rygorystyczne testy jakościowe i są poddawane regularnym kalibracjom. Sterowany oprogramowaniem ploter laserowy to gwarancja sukcesu na etapie produkcji rzeczy w rozmaitych kształtach i rozmiarach. Urządzenia wykorzystywane przez HFT71 umożliwiają daleko idącą elastyczność na etapie projektowania i implementacji. Dane zawarte w oprogramowaniu sterującym można swobodnie modyfikować. Ploter laserowy uzyskuje precyzyjne wytyczne przestrzenne i realizuje swoje zadania z dokładnością na poziomie setnej części milimetra.

Ploter laserowy – zastosowanie

Nowoczesny ploter laserowy umożliwia termiczną i bezdotykową obróbkę rozmaitych materiałów. Niczym nieograniczone możliwości tworzenia nowych wzorów i kształtów zyskały uznanie firm poligraficznych, papierniczych, odzieżowych czy reklamowych. Laserowe cięcie tkanin staje się coraz częściej spotykaną metodą wytwarzania niepowtarzalnych kreacji mody, które ujmują swoją oryginalnością. Grawerowanie laserowe ploterem pozwala nanosić logo na produkty firmowe, wspomagając tym samym złożony proces na rzecz poprawy rozpoznawalności marki. Profesjonalny ploter laserowy to nieocenione narzędzie w branży reklamowej. Realizowane przez HFT71 grawerowanie laserem Wrocław uznaje za nieodłączny element miejskiej infrastruktury usługowej, skierowanej do klientów prywatnych i przedsiębiorców.

Laserowe cięcie tkanin we Wrocławiu

Laserowe cięcie tkanin to rozległa dziedzina produkcji przemysłowej, której warto poświęcić sporo uwagi. W parku maszynowym HFT71 wykonujemy cięcie laserowe tkanin nie tylko dla firm produkujących odzież, lecz także dla wszelkiego rodzaju produktów o przeznaczeniu reklamowym i dekoracyjnym. Z naszych usług korzystają m.in. podmioty działające w branży motoryzacyjnej i medycznej, potrzebujące efektywnych metod cięcia podzespołów samochodowych czy tkanin do obicia foteli wewnętrznych. Dla firm realizujących cięcie laserowe Wrocław gwarantuje nieustanny napływ ciekawych zleceń o wysokim stopniu zaawansowania. Eksperci HFT71 wyróżniają się wieloletnim doświadczeniem w obsłudze ploterów laserowych, co przekłada się na gruntowne zrozumienie procesu cięcia materiałów dowolnego typu. Trudno wskazać branżę, gdzie grawerowanie laserowe nie miałoby żadnego zastosowania. Nasza oferta ma wobec tego charakter otwarty, a ploter laserowy pozostaje w pełnej gotowości do pełnienia różnorodnych zadań. Zachęcamy do kontaktu i zadawania pytań. Na podstawie informacji zebranych od klienta przedstawimy najlepsze rozwiązania technologiczne. Wycinanie tekstyliów w HFT71 daje spektakularne efekty wizualne, które wyróżniają się przy tym wieloletnią trwałością.

Cięcie laserowe Wrocław – dlaczego warto?

Wrocław jest miejscem, gdzie co roku powstają nowe firmy, próbujące przebić się z ofertą do świadomości odbiorców. Dlatego tak istotne okazuje się projektowanie atrakcyjnych nośników reklamowych, które przyciągają uwagę przechodniów i kreują profesjonalny wizerunek. W branży odzieżowej wygląd również ma pierwszorzędne znaczenie. Do wspólnego mianownika możemy jeszcze dołączyć firmy motoryzacyjne, biura projektowania wnętrz, zakłady produkcji mebli czy firmy opracowujące precyzyjne akcesoria medyczne. Ploter laserowy to narzędzie generujące korzyści dla wszystkich wymienionych tutaj podmiotów życia gospodarczego. Jego zastosowanie w ramach obróbki licznych typów materiałów naturalnych i tworzyw sztucznych pozwala personalizować wyroby, tworzyć niepowtarzalny styl i znakować przedmioty atrakcyjnym logo lub grafiką. Cięcie laserem Wrocław uznaje za fundamentalny proces na rzecz wyróżnienia się z tłumu. Powtarzalność procesu produkcji i idealna dokładność zyskały uznanie wielu firm, które zlecają nam realizację swoich projektów. Dołącz do grona zadowolonych klientów i skontaktuj się z naszymi ekspertami. W ramach oferty HFT71 wykonasz każdy produkt. Cięcie i grawerowanie laserowe nie ma dla nas tajemnic. Park maszynowy HFT71 pozostaje do Twojej dyspozycji, służąc do implementacji dowolnej wizji produktowej.

Skorzystaj z naszych usług!

W celu zapoznania się ze szczegółami oferty porozmawiaj z naszym konsultantem