Metki – wszywki odzieżowe na ubrania

Metki odzieżowe to ważny element w procesie produkcji ubrań oraz akcesoriów odzieżowych i dodatków. Dlatego dla naszych Klientów przygotowaliśmy  szeroką ofertę rozwiązań – metki do ubrań tworzone na indywidualnie zamówienie, perfekcyjnie dopasowane do charakteru marki i przeznaczenia odzieży.

Jeśli interesują Cię wysokiej jakości, oryginalne metki odzieżowe, które jeszcze mocniej zindywidualizują przygotowywaną kolekcję ubrań, pozwolą odzieży wyróżnić się na rynku i wyraźnie dodadzą jej atrakcyjności, zapraszamy do współpracy. W Hft71 oferujemy produkcję kilku rodzajów metek odzieżowych, z których każdy może stanowić unikatowy dodatek do odzieży z Twoim własnym logo. Zobacz, która metka odzieżowa jest najlepszym rozwiązaniem dla Twojej marki!

Metki odzieżowe żakardowe – trwałość i elegancja

Metki żakardowe, nazywane również tkanymi (z uwagi na technikę ich wykonania), to połączenie solidności i ekskluzywnego stylu. Sprawdzą się doskonale m.in. w przypadku eleganckich projektów – ubrań, czapek, szalików, czy toreb. Oferujemy metki żakardowe w dowolnym rozmiarze, kształcie i w szerokiej palecie kolorów (w zależności od techniki tkackiej). Dlatego też ich dobór do specyfiki Twojej kolekcji nie będzie stanowił żadnego problemu.

Wybrane metki żakardowe wykończymy także zgodnie z Twoim życzeniem. Zrealizujemy metki odzieżowe z zawijanymi brzegami, zaprasowane w pół, w formie wieszaka np. do zamka błyskawicznego, a także podklejanie taśmą samoprzylepną lub wycinane laserem.

Metki odzieżowe drukowane termotransferowe

Jeśli poszukujesz optymalnej metody wykonania wszywek / metek pielęgnacyjnych, polecamy metki odzieżowe drukowane techniką termo transferu. Tego rodzaju metki są tańsze niż etykiety tkane i pozwalają m.in. na tworzenie krótkich serii w szybkim czasie.

Metka pielęgnacyjna, jaką przygotujemy dla Twoich ubrań, może zawierać informacje dot. m.in. składu surowcowego, przepisu prania, czy rozmiaru. Metki termotransferowe doskonale sprawdzają się również jako wszywki na kody kreskowe.

Metki odzieżowe drukowane hot-stampingowe

Hot-stamping to metoda drukowania, gdzie przy użyciu stempli i matryc w metki odzieżowe wytłaczane są na gorąco wybrane wzory – w różnorodnej kolorystyce, a także w różnych językach. Technika ta sprawdza się zwłaszcza w realizacji metek odzieżowych wewnętrznych (z rozmiarami oraz pielęgnacyjnych), gdzie istotne jest perfekcyjne odwzorowanie szczegółowych lub bardziej skomplikowanych grafik, np. z logo producenta odzieży.

Metodę hot-stamping polecamy Klientom, którzy poszukują metek odzieżowych zarówno wysoce estetycznych, efektownych, jak i trwałych. Termodrukowane metki wytrzymują dużą liczbę prań, dzięki czemu wzór lub napisy pozostają doskonale widoczne. Wybierając drukowane metki odzieżowe hot-stampingowe, zyskujesz więc metki do ubrań z własnym logo firmy, które będzie niezmiennie doskonale się prezentować.

Metki odzieżowe drukowane sublimacyjne

Metki, jakie wykonujemy metodą sublimacji ,pozwalają na realizację wielokolorowych oraz skomplikowanych projektów. Nadruk tą własnie metodą polecamy w przypadku, gdy metki mają zostać wykonane na jasnym, poliestrowym materiale. Są bardzo trwałe, a za sprawą wykorzystania taśmy poliestrowej także delikatne, wręcz niewyczuwalne w dotyku. To idealne rozwiązanie, jeśli przygotowujesz kolekcję bielizny, czy odzieży dziecięcej.

Nadruk sublimacyjny powstaje w wyniku procesu chemicznego, gdy wzór wnika w struktury materiału. Metki odzieżowe drukowane techniką sublimacji są więc nie tylko estetyczne i subtelne, ale i odporne na wielokrotne pranie.

Jeśli interesują Cię metki na ubrania wykonywane w bogatej palecie kolorów i dowolnym wzorze, subtelne, a zarazem wysoce trwałe, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Realizując Twoje zamówienie, optymalnie dobierzemy dodatkowo sposób wykończenia metki. Gwarantujemy, że Twoje firmowe logo będzie perfekcyjnie się prezentowało na wybranej metce, a sama wszywka idealnie skomponuje się z odzieżą, tworząc atrakcyjną i oryginalną całość.

W celu zapoznania się ze szczegółami oferty porozmawiaj z naszym konsultantem

Telefon

510 079 415