Przeszywanie ubrań

Przeszywanie

Dla Klientów zainteresowanych usługą przeszywania, szycia oraz wykańczania tekstyliów, przygotowaliśmy rozwiązanie, które w pełni sprosta takim właśnie oczekiwaniom. Jeśli poszukujesz szwalni, która w sposób szybki i profesjonalny przeszyje przygotowane przez Twoją firmę materiały, połączy wycięte elementy i dostarczy gotową odzież, zapraszamy do współpracy z Hft71 Wrocław!

Nasze usługi to propozycja również dla firm, które nie potrzebują tworzyć odzieży swojej marki od podstaw. Dla naszych Klientów wykonujemy bowiem profesjonalne usługi w zakresie przeszycia tkanin lub dzianin według przedstawionych wytycznych. Wystarczy wykrojone materiały dostarczyć do naszych magazynów – my połączymy je w gotową całość. Dodatkowo, oferujemy możliwość weryfikacji projektów oraz sprawdzenia, jak odzież układa się na manekinach. Ubrania, które opuszczają naszą szwalnię to niezmiennie towar w pełni gotowy, aby pojawić się na rynku.

Zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą przeszywania ubrań. Potrzebna przeróbka gotowych tekstyliów? A może pojawiła się konieczność wprowadzenia w kolekcji poprawek? W każdym przypadku szwalnia Hft71 służy profesjonalną pomocą. Dzięki stosowanym przez nas autorskim szablonom wykończeniowym cały proces przeszycia, przeróbki, czy dopasowania ubrań przebiega niezwykle sprawnie i w pełni profesjonalnie.

Gwarantujemy, że przedstawimy najlepsze dla Twojego zlecenia techniki przeszyć, które pozwolą stworzyć kolekcję odzieży perfekcyjnie odpowiadającą koncepcji Twojej marki. Zapewniamy terminowość wszystkich realizacji. Zapraszamy do współpracy!