Drukarnia sitodrukowa

Sitodruk

Sitodruk to najpopularniejsza technika tworzenia nadruków, sprawdzona i stosowana z powodzeniem od ponad stu lat. Wywodzi się z malowania szablonowego, w którym specjalizowali się Japończycy. W Hft71 Wrocław kontynuujemy tę wyjątkową tradycję i zdobimy ubrania właśnie sitodrukiem. A wykonywane przez nas zdobienia wyróżniają się najwyższą jakością. 

Jeśli interesuje Cię możliwość nadruku na różnych materiałach, zawsze w doskonałej jakości, trwałego i wysoce estetycznego, a zarazem w dobrej cenie – polecamy sitodruk. Zrealizujemy dla Twojej firmy każdy projekt w tym zakresie!

Sitodruk bezpośredni?

Sitodruk bezpośredni polecamy Klientom, dla których poza wysoką jakością liczy się niski koszt. Wystarczy sprawdzić nasz cennik, aby przekonać się, że sitodruk to jedna z tańszych form tworzenia nadruków na odzieży. Co jednak istotne, niska cena nie oznacza słabej jakości. W Hft71 wykonujemy zdobienia metodą sitodruku bezpośredniego, które charakteryzują się znakomitą jakością. Są trwałe, odporne na blaknięcie i działanie wody. To nadruk, którego estetyka nie ucierpi w wyniku nawet długiego, czy intensywnego użytkowania.

Sitodruk bezpośredni sprawdzi się przy wszystkich rodzajach tkanin. Dlatego Twojego projektu nie ogranicza rodzaj materiału. Wykorzystujemy farby odporne na większość zagrożeń dla nadruku. Polecamy więc to rozwiązanie, jeśli przygotowujesz kolekcję odzieży sportowej czy turystycznej, a także w przypadku plecaków, toreb oraz innych akcesoriów użytkowanych intensywnie i często pranych.

Jak w Hft71 Wrocław tworzymy sitodruk? Nadruki nanoszone są na tekstylia za pomocą matryc wykonanych z gęstej siatki, przez którą farba jest przeciskana za pomocą rakli. Sitodruk jest gwarancją długotrwałego i doskonale widocznego wzoru. 

Termotransfer cyfrowy – trwały i elastyczny nadruk

Termotransfer cyfrowy to metoda bardzo uniwersalna, pozwalająca na umieszczenie nadruków na trudno dostępnych miejscach ubrań i akcesoriów. Dodatkowo tworzenie wielokolorowych nadruków w pełni pozbawione jest ryzyka odklejenia lub wystrzępienia. To gwarancja perfekcyjnego odwzorowania, braku przebarwień, elastyczności nadruku i trwałości na lata.

Sitodruk termotransferowy jest drukiem pośrednim. Wykonuje się go na papierze lub folii, a następnie przenosi na tkaninę za pomocą prasy. Wykorzystuje się tutaj farby plastizolowe, które zapewniają nadrukom połyskliwą, wyróżniającą się fakturę.

W Hft71 wykonujemy precyzyjne nadruki techniką termotransferową – bez problemu zrealizujemy projekt Twojego firmowego logo na rękawie, wzoru marki na kołnierzyku koszulki, czy zdobienia na wewnętrznej stronie odzieży. Dodatkowo sitodruk termotransferowy umożliwia nadruk na wielu różnych materiałach, w tym o porowatej, nierównej strukturze. Stąd też możliwości wykorzystania techniki dla realizacji Twojego projektu są naprawdę szerokie.

Poznaj szczegóły naszej oferty oraz cennik. Wybierz rozwiązanie perfekcyjnie dopasowane do Twoich wymagań. Zapraszamy do współpracy!

Minimalne zamówienie: 100 sztuk

W celu zapoznania się ze szczegółami oferty porozmawiaj z naszym konsultantem