Drukarnia sitodrukowa

Sitodruk

Sitodruk to najpopularniejsza technika tworzenia nadruków, sprawdzona i stosowana z powodzeniem od ponad stu lat. Wywodzi się z malowania szablonowego, w którym specjalizowali się Japończycy. W Hft71 Wrocław kontynuujemy tę wyjątkową tradycję i zdobimy ubrania właśnie sitodrukiem. A wykonywane przez nas zdobienia wyróżniają się najwyższą jakością. 

Jeśli interesuje Cię możliwość nadruku na różnych materiałach, zawsze w doskonałej jakości, trwałego i wysoce estetycznego, a zarazem w dobrej cenie – polecamy sitodruk. Zrealizujemy dla Twojej firmy każdy projekt w tym zakresie!

Sitodruk bezpośredni?

Sitodruk bezpośredni polecamy Klientom, dla których poza wysoką jakością liczy się niski koszt. Wystarczy sprawdzić nasz cennik, aby przekonać się, że sitodruk to jedna z tańszych form tworzenia nadruków na odzieży. Co jednak istotne, niska cena nie oznacza słabej jakości. W Hft71 wykonujemy zdobienia metodą sitodruku bezpośredniego, które charakteryzują się znakomitą jakością. Są trwałe, odporne na blaknięcie i działanie wody. To nadruk, którego estetyka nie ucierpi w wyniku nawet długiego, czy intensywnego użytkowania.

Sitodruk bezpośredni sprawdzi się przy wszystkich rodzajach tkanin. Dlatego Twojego projektu nie ogranicza rodzaj materiału. Wykorzystujemy farby odporne na większość zagrożeń dla nadruku. Polecamy więc to rozwiązanie, jeśli przygotowujesz kolekcję odzieży sportowej czy turystycznej, a także w przypadku plecaków, toreb oraz innych akcesoriów użytkowanych intensywnie i często pranych.

Jak w Hft71 Wrocław tworzymy sitodruk? Nadruki nanoszone są na tekstylia za pomocą matryc wykonanych z gęstej siatki, przez którą farba jest przeciskana za pomocą rakli. Sitodruk jest gwarancją długotrwałego i doskonale widocznego wzoru. 

Termotransfer cyfrowy – trwały i elastyczny nadruk

Termotransfer cyfrowy to metoda bardzo uniwersalna, pozwalająca na umieszczenie nadruków na trudno dostępnych miejscach ubrań i akcesoriów. Dodatkowo tworzenie wielokolorowych nadruków w pełni pozbawione jest ryzyka odklejenia lub wystrzępienia. To gwarancja perfekcyjnego odwzorowania, braku przebarwień, elastyczności nadruku i trwałości na lata.

Sitodruk termotransferowy jest drukiem pośrednim. Wykonuje się go na papierze lub folii, a następnie przenosi na tkaninę za pomocą prasy. Wykorzystuje się tutaj farby plastizolowe, które zapewniają nadrukom połyskliwą, wyróżniającą się fakturę.

W Hft71 wykonujemy precyzyjne nadruki techniką termotransferową – bez problemu zrealizujemy projekt Twojego firmowego logo na rękawie, wzoru marki na kołnierzyku koszulki, czy zdobienia na wewnętrznej stronie odzieży. Dodatkowo sitodruk termotransferowy umożliwia nadruk na wielu różnych materiałach, w tym o porowatej, nierównej strukturze. Stąd też możliwości wykorzystania techniki dla realizacji Twojego projektu są naprawdę szerokie.

Najlepsze nadruki sitodrukowe

Sitodruk na odzieży wykonywany przez naszą firmę to gwarancja najwyższej jakości. Stawiamy na nowoczesność połączoną ze sprawdzonymi rozwiązaniami. Jeśli zdecydujesz się na sitodruk na koszulkach, szukając najlepszej opcji, możesz śmiało wybrać nasze usługi, a zagwarantujemy pełne zadowolenie, piękne kolory, niezwykłą jakość, czyli nadruk — sitodruk, który będzie prezentował się nienagannie przez bardzo długi czas. Pomimo popularności sitodruków na odzieży, to HFT71 może pochwalić się bezkonkurencyjnymi produktami, co zawdzięcza najnowocześniejszej technologii i bogatemu doświadczeniu. Aby sitodruk na koszulkach mógł prezentować się w jak najbardziej efektowny sposób, potrzebna jest niezwykła staranność i dbałość o szczegóły, które stanowią priorytet w naszej pracy. Technika nadruku, jakim jest sitodruk, nie bez przyczyny ma swoje korzenie w Japonii, gdzie jego wynalazcy musieli wykonać bardzo drobiazgowy proces odkrywczy, by uzyskać idealny rodzaj szablonów.

Z naszej oferty sitodruku na odzieży mogą korzystać klienci indywidualni, ale też firmy. W branży reklamowej, odzieżowej oraz im podobnym, duże znaczenie ma wszelkiego rodzaju nadruk. Sitodruk w naszym wydaniu podoła każdym wymaganiom, ekstremalnym warunkom użytkowania i zadowoli nawet najbardziej krytyczne gusta. Wykorzystując najlepszy rodzaj drukarek cyfrowych, redukujemy zużycie farb, a co za tym idzie, tworzenie sitodruku na koszulkach w naszej firmie jest dużo bardziej ekologiczne, niż przy mniej nowoczesnych rozwiązaniach. Szukając idealnej techniki do swoich grafik, logo czy ornamentu, techniki sitodrukowe będą właściwym sposobem na uzyskanie zamierzonych kolorów, kontrastów, a co za tym idzie, właściwego efektu, który sprawdzi się na różnych tkaninach każdej części garderoby. Perspektywa druku na obiektach cylindrycznych i w miejscach trudnodostępnych dla innych metod pozwoli nam wyjść poza obręb płaskich powierzchni. Sitodruk daje wiele możliwości, które HFT71 oferuje swoim klientom w najlepszym wydaniu.

 

Poznaj szczegóły naszej oferty oraz cennik. Wybierz rozwiązanie perfekcyjnie dopasowane do Twoich wymagań. Zapraszamy do współpracy!

Minimalne zamówienie: 100 sztuk

W celu zapoznania się ze szczegółami oferty porozmawiaj z naszym konsultantem