Przeszywanie ubrań

Przeszywanie

Chcesz współpracować ze szwalnią, która profesjonalnie przeszyje przygotowane przez Ciebie materiały, połączy wycięte elementy i dostarczy Ci gotową odzież? Szukasz firmy, która podejmie pracę nad gotowymi wykrojami, przeszyje odzież? A może chcesz sprawdzi , jak sprawdzają się Twoje projekty, jak odzież układa się na modelach — zależy Ci na produkcji krótkiej serii tekstyliów, na przeszyciu prototypów?

Wiemy, że nie zawsze potrzebujesz stworzyć swój odzieżowy projekt od postaw, dlatego w naszej ofercie znajdziesz również profesjonalne usługi związane wyłącznie z przeszywaniem ubrań, szyciem lub wykańczaniem tekstyliów. Możesz zlecić nam cały proces produkcji, uszycie odzieży lub jedynie przygotowanie ubrań według przedstawionego pierwowzoru — przeszycie tkanin lub dzianin wedle przedstawionych wytycznych. Wykrojone materiały dostarcz do naszych magazynów, my zaś połączymy je w gotową całość.

Jeżeli zależy Ci na przeróbce gotowych tekstyliów, na wprowadzeniu poprawek lub na profesjonalnym dopasowaniu odzieży, sprawdź również nasze szablony wykończeniowe oraz zapoznaj się z usługą przeszywania ubrań. Jeżeli interesują Cię przeszycia lub kompleksowe usługi krawieckie, skontaktuj się z nami i zapoznaj się z proponowanymi dla Twojego zlecenia technikami przeszyć odzieży. Napisz do nas lub zadzwoń i sprawdź nasze możliwości. Gwarantujemy, że swoje zamówienie odbierzesz w umówionym terminie.