Dropshipping

Dropshiping odzieży

Dla właścicieli marek odzieżowych i sklepów internetowych, a także dla wszystkich, którzy planują rozpoczęcie działalności w branży odzieżowej oraz sprzedaży internetowej, przygotowaliśmy specjalną ofertę, jaką jest dropshipping odzieży. To idealne rozwiązanie, jeśli nie chcesz inwestować w magazyn. Decydując się na współpracę z Hft71, wybierasz wygodny i efektywny proces zamawiania i wysyłki swoich produktów. Bez konieczności utrzymywania magazynu.

Pakowanie, ewidencjonowanie i wysyłanie odzieży

Dzięki usłudze, jaką jest proponowany przez nas dropshipping, odzież Twojej marki będzie pakowana, ewidencjonowania i wysyłana przez Hft71. Jak przebiegać będzie cały proces? Po stronie naszych Klientów pozostaje tutaj przyjmowanie zamówień, kontakt z zamawiającymi, rozwój biznesu oraz kreowanie wizerunku marki. Nasza szwalnia zajmuje się z kolei produkcją odzieży i kompleksową obsługą wysyłki towarów.

Dropshipping to rozwiązanie pozwalające na przygotowywanie tylko potrzebnej w danym momencie ilości tekstyliów. Odzież nie musi być magazynowana, co znacząco redukuje koszty związane właśnie z magazynowaniem, a także z transportem. Co więcej, zamówienie na dany towar będziesz mógł złożyć w chwili otrzymania wpłaty od kontrahenta. Takie rozwiązanie to sposób na uniknięcie konieczności inwestowania dużych sum bez gwarancji, że klient zdecyduje się na odbiór produktów.

Dropshipping odzieżowy z Hft71 to przede wszystkim korzystne warunki współpracy, wysoki standard obsługi oraz terminowość produkcji. Twoja odzież zostanie przez nas profesjonalnie spakowana, zaewidencjonowana oraz wysyłana. Współpracując z Hft71, zyskujesz czas i możliwości, aby skoncentrować się na innych aspektach swojego biznesu. Zapraszamy!