Dropshipping

Dropshiping odzieży

Dla właścicieli marek odzieżowych i sklepów internetowych, a także dla wszystkich, którzy planują rozpoczęcie działalności w branży odzieżowej oraz sprzedaży internetowej, przygotowaliśmy specjalną ofertę, jaką jest dropshipping odzieży. To idealne rozwiązanie, jeśli nie chcesz inwestować w magazyn. Decydując się na współpracę z Hft71, wybierasz wygodny i efektywny proces zamawiania i wysyłki swoich produktów. Bez konieczności utrzymywania magazynu.

Pakowanie, ewidencjonowanie i wysyłanie odzieży

Dzięki usłudze, jaką jest proponowany przez nas dropshipping, odzież Twojej marki będzie pakowana, ewidencjonowania i wysyłana przez Hft71. Jak przebiegać będzie cały proces? Po stronie naszych Klientów pozostaje tutaj przyjmowanie zamówień, kontakt z zamawiającymi, rozwój biznesu oraz kreowanie wizerunku marki. Nasza szwalnia zajmuje się z kolei produkcją odzieży i kompleksową obsługą wysyłki towarów.

Dropshipping to rozwiązanie pozwalające na przygotowywanie tylko potrzebnej w danym momencie ilości tekstyliów. Odzież nie musi być magazynowana, co znacząco redukuje koszty związane właśnie z magazynowaniem, a także z transportem. Co więcej, zamówienie na dany towar będziesz mógł złożyć w chwili otrzymania wpłaty od kontrahenta. Takie rozwiązanie to sposób na uniknięcie konieczności inwestowania dużych sum bez gwarancji, że klient zdecyduje się na odbiór produktów.

Dropshipping odzieżowy z Hft71 to przede wszystkim korzystne warunki współpracy, wysoki standard obsługi oraz terminowość produkcji. Twoja odzież zostanie przez nas profesjonalnie spakowana, zaewidencjonowana oraz wysyłana. Współpracując z Hft71, zyskujesz czas i możliwości, aby skoncentrować się na innych aspektach swojego biznesu. Zapraszamy!

Sprzedaż własnej odzieży z HFT71 a oszczędności

Dropshipping to wyjątkowy model logistyczny, który pozwala na zmniejszenie kosztów prowadzenia sklepu już na starcie oraz ogranicza ryzyko inwestycyjne. W jaki sposób nasza oferta dropshippingu się do tego przyczynia? Przede wszystkim nie inwestujesz w zakup produktów na początku działalności, ponieważ to my zajmujemy się tą kwestią. W Twoim przypadku odpadają również koszty magazynowania, ponieważ właścicielem produktu jesteśmy my.

Wszystko to sprawia, że nie musisz obawiać się, że towar się nie sprzeda. Powstaje on tylko po zamówieniu klienta. Jeśli chodzi o magazyn, dropshipping wyklucza też koszty jego ochrony oraz opłacania osób zajmujących się pakowaniem i wysyłką paczek. Ponadto nie obawiaj się inwentaryzacji – tym zajmujemy się my, jako firma prowadząca magazyn. Zawsze dążymy do najszybszej wysyłki towarów, aby Twoi klienci nie musieli długo oczekiwać na przesyłkę, co bez wątpienia przyczyni się do budowania pozytywnego wizerunku Twojej marki.

Magazyn dropshipping – dowolność Twojej lokalizacji

Ze względu na brak magazynu, zyskujesz dowolność w ustaleniu lokalizacji firmy. Zmiana siedziby oraz miejsca zamieszkania również przestają być kłopotem. W końcu wszystko odbywa się w siedzibie HFT71. Tak naprawdę możesz prowadzić firmę z dowolnego miejsca na świecie, ponieważ i tak nie doglądasz towaru, lecz oddajesz to w nasze ręce.

Pewna oferta – dropshippig z HFT71

Decydując się na współpracę z nami, nie potrzebujesz rozbudowanej sieci kontaktów, aby zdobyć sprawdzonej jakości towar. To obszar, w którym całkowicie na nas polegasz bez żadnego ryzyka. Szwalnie HFT71 odpowiadają za staranne wykonanie każdej sztuki odzieży oraz szeroki zakres prac postprodukcyjnych, dlatego Twoi klienci na pewno będą zadowoleni z otrzymanego towaru. Do Twoich obowiązków należy jedynie doglądanie działań marketingowych.

Udostępniając magazyn do dropshippingu, dbamy, aby każdy etap współpracy został dopięty na ostatni guzik. Nasi pracownicy pakują i wysyłają zamówienia do Twoich klientów. Dzięki temu Ty nie zatrudniasz pracowników, co sprzyja niemałym oszczędnościom.

Dropshipping, czyli pełna kontrola sprzedaży

Wybór modelu logistycznego w postaci dropshippingu we współpracy z naszą firmą umożliwia sprawny monitoring rynku. Ty jako sprzedawca masz dostęp do ogromnej bazy produktów HFT71, co oznacza, że mogą one znaleźć się w Twojej ofercie bez konieczności ich fizycznego posiadania. Dzięki integracji sklepu z naszą hurtownią dowolnie zarządzasz asortymentem w sklepie. Na bieżąco aktualizujesz wszelkie dane, jak choćby narzucone marże, a przy tym dokonujesz selekcji ubrań. Zyskujesz także możliwość stałej obserwacji popytu na poszczególne produkty, bez ryzyka, że cokolwiek się nie sprzeda i pozostanie w magazynie.

Jak widać, oferta dropshippingu ma wiele zalet dla początkujących przedsiębiorców. Jeśli sprzedaż własnej odzieży poprzez dropshipping, to coś, co Cię interesuje, skontaktuj się z nami! Chętnie przedstawimy Ci bliżej wszelkie szczegóły naszego działania oraz poznamy Twoje oczekiwania. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!