Pozostałe nadruki na odzieży i tekstyliach

Prócz standardowych i najczęściej realizowanych zdobień w Hft71 takich jak sitodruk (bezpośredni i termotransferowy) oraz haft komputerowy, stosujemy także inne metody. Dzięki szerokiemu wyborowi wśród technik zdobień masz ogromne możliwości dostosowywania swojej odzieży oraz akcesoriów.

Zobacz, w jaki sposób jeszcze możesz wykonać nadruk, korzystając z naszych usług.

 

Sprawdzona metoda zdobienia – Tampodruk

Bardzo popularną metodą zdobienia jest tampodruk. Na czym dokładnie polega proces zdobienia tą techniką? Tampodruk to przeniesienie kształtu z matrycy wypełnionej farbą na element produktu, który chcemy ozdobić. Sama matryca to metalowa płytka z wytrawionym projektem dostarczonym przez klienta. Nazwa wzięła się od silikonowego tamponu – to on przenosi farbę na materiał.

Tampodruk ma swoje zalety. Decydując się na wykonanie zdobień tą metodą w naszej firmie, obniżasz koszty realizacji. Oferujemy znakowanie tampodrukiem na wielu powierzchniach, zarówno tych regularnych, jak i nierównych. Mamy doświadczenie w tworzeniu nadruków na długopisach, kubkach, pendrivach i wielu innych. Wybierz tampodruk, jeśli chcesz wykonać własny wzór na takich materiałach jak szkło, guma, metal, drewno lub jakiekolwiek tworzywo sztuczne. Tworzymy tampodruki w bardzo wysokiej rozdzielczości, co doskonale sprawdza się przy niewielkich projektach, np. znakowaniu długopisów – wzór nie straci na jakości. Tampodruk to także gwarancja trwałości – wykonany przez nas wzór nie zetrze się szybko z powierzchni.

 

Sublimacja – chemicznie tworzony nadruk

Sublimacja to kolejna z technik, jaką stosujemy, produkując nadruki w Hft71. Polega na przenoszeniu wzorów na jasne materiały za pomocą prasy termicznej lub metodą Roll to Roll. Wykorzystujemy do tego specjalną farbę, która pod wpływem wysokiej temperatury oraz ciśnienia na stale wnika w strukturę materiału. Dzięki temu zapewniamy trwałość wzoru na materiale.

Ilość kolorów jest nieograniczona, a nadruk niewyczuwalny w dotyku. Oferujemy stworzenie tą metodą np. metek odzieżowych. Realizujemy projekty techniką sublimacji na materiałach o dużej zawartości poliestru. Wzór może być skomplikowany i posiadać dużo detali – dzięki tej metodzie wykonamy nawet najtrudniejszy projekt.

 

Folia Flex lub Flock

Folia Flex lub Flock nie jest tak popularną metodą znakowania, jak chociażby tampodruk, ale ma swoje zalety. Metoda wykonywana za pomocą plotera tnącego i prasy termicznej. Z wyciętych wzorów wybiera się niepotrzebne elementy, a następnie przenosi na tekstylia przez prasowanie.

Technika ta polega na wycinaniu wzorów przez ploter oraz naprasowywanie na tkaninę za pomocą prasy termicznej. W naszej ofercie znajduje się możliwość wykonania nadruku Folię Flex, dzięki czemu wzór będzie gładki, odporny na pranie oraz elastyczny. Z kolei wykonywane przez Hft71 nadruki Folią Fleck charakteryzują się przyjemnym w dotyku meszkiem – surowiec użyty do zdobienia to wiskoza. W przypadku obu technik gwarantujemy doskonałe krycie, dzięki czemu wzór będzie idealnie odzwierciedlał przekazany projekt. Wykonujemy nadruki np. na odzież sportową – numery, nazwiska, loga sponsorów. Sprawdź szczegóły oferty!

 

W celu zapoznania się ze szczegółami oferty porozmawiaj z naszym konsultantem