Inne usługi

Inne usługi

Zachęcamy do zapoznania się także z innymi propozycjami, jakie mamy w naszej ofercie dla firm. Znajdziesz je w zakładce Usługi. Dlaczego warto?

Współpraca z nami to dla Twojej firmy oszczędność czasu i pieniędzy. Działamy kompleksowo, dzięki czemu nie musisz poszukiwać innych dostawców, ani korzystać z usług pośredników. Wszystkie zamówienia realizujemy szybko, profesjonalnie, a przede wszystkim „od A do Z”. Współpraca z naszymi Klientami rozpoczyna się jeszcze przed uruchomieniem produkcji odzieży. Etap koncepcyjny, czy przygotowanie projektu są dla nas równie istotne, jak sama produkcja i etap konfekcjonowania towaru i magazynowania oraz sposób jego dostarczenia do hurtowni lub sklepów detalicznych. Profesjonalna obsługa każdego zamówienia oparta na najwyższych standardach jakościowych dodatkowo przyspiesza cały proces i pozwala nam każdą realizację w pełni dopasować do indywidualnych potrzeb i oczekiwań naszych Klientów.

W naszej wrocławskiej szwalni przygotowujemy projekty ubrań, szyjemy odzież, znaczymy ją lub zdobimy techniką wybraną przez Klienta. Z nami stworzysz nową kolekcję ubrań dla swojej marki lub przygotujesz odzież reklamową dla swoich pracowników, klientów i kontrahentów.

Nasza oferta obejmuje także usługi etykietowania zamówionych produktów oraz profesjonalne foliowanie i pakowanie towaru (pojedyncze i zbiorcze). Ubrania Twojej marki możemy opatrzyć zawieszkami, kodem kreskowym lub w inny wybrany sposób oznaczyć np. w zakresie rozmiarów. Wykonana w naszej szwalni odzież będzie perfekcyjnie przygotowana, aby trafić na rynek lub też stać się atrakcyjnym elementem kampanii promocyjnej Twojej firmy. Zapraszamy do współpracy!