Własna marka odzieżowa. Sprawdź, jak szybko zacząć z nami sprzedawać własną, oryginalną odzież.

Każde marzenie można przekuć w plan biznesowy, o ile podejdziemy do tego we właściwy sposób. Na szczęście początkujący przedsiębiorcy mają dziś o wiele więcej możliwości niż ich starsi koledzy. Jeżeli przymierzasz się do działalności w sektorze odzieżowym, nie musisz realizować wszystkiego samodzielnie. Najważniejszy jest pomysł oraz rozsądek, które wspólnie mogą przełożyć się na Twój sukces w branży. A my z przyjemnością Ci w nim pomożemy!

Odzież Twojego projektu – czy to realne bez dużego budżetu?

Nasza firma funkcjonuje na rynku od prawie 10 lat. Specjalizujemy się w produkcji i ozdabianiu odzieży oraz nakryć głowy. Oferujemy zintegrowane usługi osobom, które marzą o wypuszczeniu na rynek własnej linii ubrań. Jeżeli zdecydujesz się nawiązać z nami współpracę, będziesz z niej czerpać mnóstwo korzyści. Nie musisz się martwić o to, że nie masz metrażu na zamówione produkty. Zapewniamy odpowiednie miejsce na zaprojektowane przez Ciebie t-shirty z oryginalnymi nadrukami, unikatowe bluzy czy inne artykuły.

Możemy zaproponować chętnym nie tylko szereg modeli dostępnych praktycznie od ręki czy duże przestrzenie magazynowe. Wieloletnie doświadczenie umożliwia nam posługiwanie się w pracy przeróżnymi technikami zdobienia. Wybierzesz metodę, która najlepiej spełnia Twoje oczekiwania. To nie wszystko. Dysponujemy biurem projektowym, oprócz tego zatrudniamy specjalistów, których oddajemy do Twojej dyspozycji. Jeżeli tylko będziesz potrzebować pomocy, wsparcia czy wskazówek, uzyskasz merytoryczne odpowiedzi. Służymy profesjonalnym poradnictwem. Możemy też zaprojektować dla Ciebie to, co stanie się Twoim znakiem rozpoznawczym. Wystarczy, że przekażesz na nasze ręce szczegółowe wytyczne.

Własna marka odzieżowa – jak zacząć?

Nie każdy wie, jak zacząć prace nad własnym biznesem, jeżeli np. dysponuje się tylko pomysłem na autorską kolekcję ubrań. To zupełnie normalne. Najważniejsze, aby nie postępować impulsywnie, dobrze przemyśleć ten temat, a następnie z rozwagą przystąpić do jego realizacji. Inne rozwiązanie to zaczerpnięcie wiedzy od bardziej doświadczonych. Oszczędzi Ci to czasu oraz wielu rozczarowań. Jeżeli bardziej odpowiada Ci drugi wariant, zapraszamy do naszego biura projektowego.

Zapewniamy wsparcie firmom poszukującym ekipy, która realizuje gotowe projekty lub pomaga je doprecyzować. Możesz odwiedzić nas ze swoim wzorem albo skorzystać z szablonów. Jeśli masz autorski pomysł, prześlij nam plik w formacie wektorowym. Osoby zainteresowane usługą profesjonalnego tworzenia haftów mogą z kolei wysłać do nas zapytanie dotyczące ich powstawania. Mamy mnóstwo gotowych wzorów haftu komputerowego, ponadto nasi graficy na co dzień zajmują się ich projektowaniem. Obsługujemy marki oraz pracujemy nad kampaniami promocyjnymi. Tworzymy, odwzorowujemy, a następnie przedstawiamy efekty w formie nadruku albo haftu komputerowego. Elastyczne podejście ułatwia nam spełnianie oczekiwań klientów.

Co daje klientom współpraca z HFT71?

Ci, którzy pragną wejść na rynek z linią własnych ubrań, mogą skorzystać z naszych propozycji. Współpraca z nami to oszczędność czasu oraz, co ważne, nerwów. Dzielimy się z twórcami doświadczeniem, jak również służymy pomocą w innym zakresie. Oferujemy wiedzę oraz umiejętności naszych specjalistów grafiki, krawiectwa czy zdobienia; zapewniamy magazyny na gotowe produkty. Zajmujemy się konfekcjonowaniem, pakowaniem zamówień oraz ich wysyłką do klientów. Robimy to wszystko na podstawie Twoich indywidualnych wymagań.

Produkcja oraz dystrybucja (hurtowa, detaliczna) to zaledwie ułamek tego, co możemy Ci zaproponować. Zakres usług obejmuje m.in. dropshipping odzieży oraz print on demand, czyli druk w ograniczonych ilościach.


Realizuj autorskie pomysły

Własna marka odzieżowa


Druk na żądanie – model biznesowy przyszłości

Przybliżmy temat drukowania na żądanie. W modelu print on demand możesz poświęcić się sprzedaży odzieży z wykreowaną przez Ciebie grafiką, a my zajmujemy się magazynowaniem ubrań. Innymi słowy, Ty wymyślasz zabawne slogany bądź tworzysz obrazki, natomiast po naszej stronie pozostaje produkcja, przechowywanie oraz wysyłka zamówień do Twoich klientów. Oni otrzymują finalny artykuł. Nie wiedzą, że w całym procesie uczestniczy więcej elementów niż twórca oraz odbiorca jego prac, m.in. my, HFT71.

Druk na żądanie to świetna opcja nie tylko dla przedsiębiorców, którzy dopiero wchodzą na rynek odzieżowy. Niemniej dla nich to jedno z najlepszych rozwiązań, a z pewnością jedno z najbardziej rozsądnych. Na kreatorze (czyli na Tobie) skupia się przede wszystkim promocja marki, a ciężar związany z magazynowaniem oraz dostarczaniem przesyłek spoczywa na producencie. Można powiedzieć, że dzięki takiej formie działania zajmujesz się wyłącznie tym, co przyjemne. Realizujesz swoje marzenia, tworząc, a jednocześnie rozwijając swoją markę. Przyziemne (praktyczne) aspekty biznesu pozostawiasz nam.

Promocja – prosty przepis na sukces

Jak padło wyżej, druk na żądanie to strzał w dziesiątkę dla niedoświadczonych twórców. Jeżeli obawiasz się, że mimo unikatowej koncepcji oraz zapału możesz nie podołać temu projektowi, lepiej na początek zainwestować w „próbkę” biznesu. Jeśli okaże się, że to właśnie to, czemu pragniesz się poświęcić, przyjdzie czas na rozszerzenie działalności. Mając w perspektywie wyższe obroty, będzie można pozwolić sobie na postawienie sklepu internetowego czy zadbanie o magazynowanie oraz wysyłkę odzieży we własnym zakresie. Może się jednak okazać, że życie zweryfikuje Twoje plany. W przypadku braku większych sukcesów nie stracisz wszystkich funduszy. Przekonasz się, czy masz żyłkę do biznesu, czy może raczej słomiany zapał, który na dłuższą metę przełożyłby się na znaczne straty.

Myśląc o własnej działalności, musisz liczyć się ze wszystkimi możliwościami, włącznie z porażką. Zwróć jednak uwagę na to, ile ułatwień niesie ze sobą nawiązanie współpracy z HFT71. Możemy Ci zapewnić zarówno kompleksowe usługi krawieckie, jak i bogatą gamę usług postprodukcyjnych. Tak naprawdę wystarczy, że dojrzale podejdziesz do promocji swoich produktów, a znacząco zwiększysz szanse powodzenia. Twoja odzież może stać się kultowa, a logo szeroko rozpoznawalne.

Zainwestuj w jakość odzieży

Dzięki możliwości druku na żądanie w stosunkowo krótkim czasie sprawdzisz, jak radzisz sobie z dystrybucją danych na temat swojej marki. Jeżeli udało Ci się przejść pomyślnie te testy, Twój sklep on line będzie odwiedzać coraz więcej osób zainteresowanych kupnem koszulki czy bluzy z Twoim nadrukiem. Musisz dobrze poznać grupę docelową oraz jej nawyki zakupowe. Znając jej oczekiwania, dostosowujesz swoje produkty do przyszłej klienteli.

Przyciągniesz kupujących promocją, ale zatrzymasz ich jedynie za sprawą wysokiej klasy asortymentu. W przeciwnym wypadku dołączysz do niechlubnego grona firm, u których kupuje się tylko raz. Aby zdobywać rzesze fanów, musisz dbać o ich zadowolenie, a to osiągniesz poprzez dostarczanie im porządnych ubrań. Przecież chcesz, żeby Twoja własna marka odzieżowa kojarzyła się z najwyższą jakością, prawda?

Możemy wyprodukować dla Ciebie odzież od podstaw, ze sprawdzonych, wytrzymałych materiałów. Dysponujemy parkiem maszynowym z zaawansowanymi automatami sitodrukarskimi oraz tunelami suszącymi. Jako pierwsi w Polsce oraz drudzy w Europie posiadamy cyfrową drukarkę Kornit Avalanche HD6. To sprzęt, który pod względem ceny nadruku nie ma aktualnie żadnej konkurencji na rynku.

Stwórz z nami własną markę odzieżową

Jak widać, dzięki podjęciu z nami współpracy masz wiele korzyści. Przede wszystkim będzie Ci łatwiej zaistnieć na rynku, pomimo dużej konkurencji. Przy odrobinie samozaparcia, systematyczności oraz z przemyślaną strategią promocji masz dużo większe szanse niż inni. A z pewnością większe niż osoby, które postanowią samodzielnie prowadzić swój biznes. Może się okazać, że zajmowanie się wszystkim naraz jednocześnie ich przytłoczy. Tymczasem Ty będziesz poświęcać się wyłącznie kolejnym pomysłom oraz zdobywaniu nowych fanów. My natomiast będziemy wysyłać do nich starannie wykonane produkty z Twoim logo.

Udostępnij na swojej platformie

To może Cię zainteresować

Przejdź do góry