HFT71 – pewna firma oferująca ekologiczne nadruki na odzież

Korzystając z usług HFT71, można liczyć nie tylko na szybki, profesjonalny i korzystny cenowo nadruk na odzieży. Ciągle zmieniamy się z korzyścią dla Was i dla naszej planety. Z tego powodu pozostajemy na bieżąco z nowinkami technologicznymi i ekologicznymi, wprowadzając w życie nowe, eko zmiany w naszej technologii drukowania. Zamawiając u nas jakikolwiek nadruk o dowolnym nakładzie, można mieć pewność co do zastosowania przez nas w 100% naturalnych farb, które nie szkodzą Waszemu zdrowiu oraz środowisku. Korzystamy z najnowocześniejszej technologii na rynku, co jeszcze bardziej zwiększa komfort użytkowania ubrań z nadrukami. Bez obaw – w żaden sposób nie ogranicza to ich estetyki czy wytrzymałości.

Odzież z nadrukami bezpiecznymi dla zdrowia i ekosystemu

Jedną z ostatnich zmian pro eko, którą wprowadziliśmy do naszego procesu tworzenia nadruków na odzież, jest innowacyjny preparat przygotowujący do druku. Ekologiczny grunt zapewnia wysoką jakość nadruku, a jednocześnie charakteryzuje się brakiem jakiegokolwiek zapachu. Stanowi świetną alternatywę dla gruntu standardowo używanego do nadruku przez wiele konkurencyjnych firm. Zapach bowiem może wywoływać ewentualne reakcje alergiczne, przez co wiele osób zostaje wykluczonych z możliwości użytkowania takiej odzieży. Natomiast całkowicie bezwonny grunt druku cyfrowego Direct To Garment (DTG) stosowany na naszych tkaninach ma również inny, dodatkowy atut. Zarówno przy jego produkcji, jak i w zastosowaniu, nie cierpi ekosystem. Jeśli zatem ekologia nie jest Wam obojętna, śmiało możecie zlecić nam zdobienie swojej odzieży.


Sprawdź szczegóły naszej oferty!

Drukarnia DTG


Jakość cyfrowego druku

Bycie eko nie wyklucza z noszenia wysokiej jakości ubrań odpornych na uszkodzenia mechaniczne. Przy zastosowaniu technologii druku DTG materiał jest wprowadzany do drukarki, która wykonuje nadruk według wzoru w formie cyfrowej. Rozdzielczość 1200 DPI oraz bogata paleta barw CMYK gwarantują możliwość nadruku zdjęć oraz grafik o bogatej kolorystyce i szczegółowości. Nasze nadruki są przewiewne i nie stanowią dodatkowej warstwy na tkaninie. Stosowany przez nas innowacyjny atrament NeoPigment Rapid jest odporny na niszczenie, zarówno podczas noszenia, jak i prania ubrań. Nasze ciuchy zostały skrupulatnie przetestowane pod kątem odporności również na takie czynniki, jak pot. Dzięki temu nadruk zachowuje stałą jakość, a Wy możecie cieszyć się oryginalnym designem swojej odzieży.

Certyfikat OEKO-TEX – co to takiego?

Fakt, że HFT71 to pewna firma, można zweryfikować choćby poprzez to, że posiadamy certyfikat OEKO-TEX. Czym jest ten certyfikat i co gwarantuje on nam naszym klientom? Oeko-Tex standard 100 świadczy o jakości produktów tekstylnych i włókienniczych, które mają bezpośrednią styczność ze skórą człowieka. Przydziela się go wyłącznie produktom, na których zostały przeprowadzane badania mające na celu wykluczyć obecność 100 najbardziej niebezpiecznych substancji zagrażających konsumentom. Dzięki badaniom przeprowadzonym w laboratoriach na całym świecie wiadome jest, że certyfikowane produkty są wolne od środków wpływających niekorzystnie na zdrowie ludzi. Te same etykiety standardu najwyższej jakości Oeko-Tex, które mamy, można znaleźć m.in. na wysokiej jakości pościelach, kołdrach, poduszkach, bieliźnie pościelowej i dziecięcej. Zamawiając u nas odzież, można mieć pewność co do tego, że jest ona wolna m.in. od formaldehydów, pestycydów czy substancji, które mogą stanowić przyczynę reakcji alergicznych.

Udostępnij na swojej platformie

To może Cię zainteresować

Przejdź do góry